Wersja strony w języku polskim
Jijel, Algieria
Jijel, Algieria | © Asma Chabbia

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Algierii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Algierii

#minimalny
20.7°C
#średni
22.2°C
#maksymalny
24.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Algierii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Algierii

Obecnie na plażach w Algierii temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Temperatura wody w Algierii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Mostaganem, Algieria
Mostaganem, Algieria | © Mahmoud Al hajouri

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Algierii w Annabie. Jego wartość w tej lokalizacji to 24.1°C. A najzimniejszy jest w Mostaganem, jego wartość 20.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Algierii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Algierii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Algier22.6°C24.7°C
Oran21.3°C22.8°C
Annaba24.1°C24.9°C
Bejaia23.0°C26.6°C
Jijel23.1°C26.9°C
Skikda23.4°C25.4°C
Dellys22.2°C24.2°C
Ain El Turk21.4°C22.8°C
Beni Saf21.3°C22.8°C
Mostaganem20.7°C22.0°C
Boumerdas22.6°C24.7°C
Tipasa21.6°C22.2°C
Mers El Kebir21.5°C22.8°C
Bab Ezzouar22.1°C24.7°C
Bordj El Kiffan22.0°C24.7°C

Klimat w Algierii

Boumerdas, Algieria
Boumerdas, Algieria | © aissa belhimeur

Algieria znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Algieria - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Klimat Algierii w części północnej jest podzwrotnikowy. Tutaj średnia roczna temperatura wynosi +16 o C. Średnia temperatura w styczniu wynosi + 5-12 o C, lipiec - 25 o C, opady do 1200 mm. w górach i 200-400 mm. na równinach. Środkowa i południowa część kraju, o klimacie tropikalnym, zajmuje pustynia Sahara, gdzie średnie dzienne wahania temperatury sięgają +30 o C, a opady wynoszą mniej niż 50 mm. rocznie. Burze piaskowe i suche wiatry z obszarów pustynnych są częste.

Algieria: regiony

Dellys, Algieria
Dellys, Algieria | © Hacene M. Hacntizi

Algieria: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.