Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Algierii

Algieria

Algieria © pixabay.com

Algieria: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Algierii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Algierii
#minimalna
18.5oC
#średnia temperatura
19.1oC
#maksymalnie
19.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Algierii w ostatnim tygodniu

Algieria: informacje o temperaturze wody

Algieria znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Algieria - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Algierii temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Algierii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 15-ти punktów w Algierii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Алжире naprawione w Algierii. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.7oC. I najzimniejszy - w Oran, jego wartość - 18.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Algierii roczne wykresy wyglądają następująco:

Algieria

Bordj El Kifan

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Algierii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Skikda18.9°C15.3°C
Mers-el-Kebir18.7°C16.1°C
Bab Ezouar19.0°C17.2°C
Annaba19.4°C15.3°C
Boumerdes19.6°C17.2°C
Algieria19.7°C17.2°C
Delly19.4°C17.2°C
Bordj El Kifan19.6°C17.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Algierii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Algieria

Algieria © pixabay.com

Klimat w Algierii

Klimat Algierii w części północnej jest podzwrotnikowy. Tutaj średnia roczna temperatura wynosi +16 o C. Średnia temperatura w styczniu wynosi + 5-12 o C, lipiec - 25 o C, opady do 1200 mm. w górach i 200-400 mm. na równinach. Środkowa i południowa część kraju, o klimacie tropikalnym, zajmuje pustynia Sahara, gdzie średnie dzienne wahania temperatury sięgają +30 o C, a opady wynoszą mniej niż 50 mm. rocznie. Burze piaskowe i suche wiatry z obszarów pustynnych są częste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Algieria: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Algieria

Algieria © pixabay.com

Algieria: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne