Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach na Cyprze

Ammochostos, Cypr

Ammochostos, Cypr © photolook.pro

Cypr: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Cyprze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Cyprze
#minimalna
22.7oC
#średnia temperatura
23.3oC
#maksymalnie
24.0oC

Najpopularniejsze kurorty na Cyprze w ostatnim tygodniu

Cypr: informacje o temperaturze wody

Cypr znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Cypr - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 16 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Cyprze woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody na Cyprze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 16-ти punktów na Cyprze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Кипре naprawione w Famagusta. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.0oC. I najzimniejszy - w Limassol, jego wartość - 22.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Cyprze roczne wykresy wyglądają następująco:

Pafos

Larnaka

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Cyprze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Perivolia23.6°C16.4°C
Coral Bay23.0°C14.8°C
Larnaka22.9°C17.9°C
Famagusta24.0°C17.9°C
Perner23.6°C17.9°C
Pafos23.0°C14.8°C
Piła23.6°C17.9°C
Limassol22.7°C14.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Cyprze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Perner, Cypr

Perner, Cypr © cyprus-index.ru

Klimat na Cyprze

Klimat Cypru jest subtropikalny, śródziemnomorski, ciepły, a nawet przez cały rok. Zima jest bardzo krótka i łagodna. Średnia temperatura w lecie wynosi od + 25°C do + 35°C; rejestruje się tutaj ponad 320 słonecznych dni w roku. Na Cyprze deszcze są niezwykle rzadkie, dostępne susze. Zimna temperatura waha się od + 17°C do + 19°C, na wyżywienie kolumna termometru często spada o kilka stopni poniżej zera i pada śnieg. Najczęściej pobierane przypadkowo dokładnie od grudnia do lutego. Średnia temperatura wody morskiej na brzegu Cypru w lipcu wynosi + 23°C, w lutym - + 14°C, więc sezon pływania jest otwarty prawie przez cały rok.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Cypr: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Larnaka, Cypr

Larnaka, Cypr © pixabay.com

Cypr: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne