Wersja strony w języku polskim
Cypr
Cypr | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Cyprze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Cyprze

#minimalny
16.7°C
#średni
17.5°C
#maksymalny
18.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Cyprze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Cyprze

Teraz na plażach na Cyprze temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody na Cyprze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Kouklia, Cypr
Kouklia, Cypr | © Роман Гусев

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Cyprze w Coral Bay. Jego wartość w tej lokalizacji to 18.3°C. A najzimniejszy jest w Katsarka Beach, jego wartość 16.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Cyprze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Cyprze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Pafos17.8°C10.6°C
Limassol18.2°C10.6°C
Ayia Napa17.1°C13.5°C
Larnaka17.2°C13.0°C
Protaras17.2°C13.5°C
plaża Nissi17.3°C13.5°C
Coral Bay18.3°C10.6°C
Polis Latchi17.6°C11.3°C
Pyla17.2°C13.5°C
Paralimni16.9°C13.5°C
Konnos Beach17.5°C13.5°C
Makronissos Beach17.3°C13.5°C
Pissouri18.0°C10.6°C
Starożytny Kurion17.7°C10.6°C
Kąpiel Afrodyty17.8°C11.3°C

Klimat na Cyprze

Pomos, Cypr
Pomos, Cypr | © Angelos A. Agapiou

Cypr znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Cypr - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 16 osad i kurortów.

Klimat Cypru jest subtropikalny, śródziemnomorski, ciepły, a nawet przez cały rok. Zima jest bardzo krótka i łagodna. Średnia temperatura w lecie wynosi od + 25°C do + 35°C; rejestruje się tutaj ponad 320 słonecznych dni w roku. Na Cyprze deszcze są niezwykle rzadkie, dostępne susze. Zimna temperatura waha się od + 17°C do + 19°C, na wyżywienie kolumna termometru często spada o kilka stopni poniżej zera i pada śnieg. Najczęściej pobierane przypadkowo dokładnie od grudnia do lutego. Średnia temperatura wody morskiej na brzegu Cypru w lipcu wynosi + 23°C, w lutym - + 14°C, więc sezon pływania jest otwarty prawie przez cały rok.

Cypr: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Larnaka, Cypr
Larnaka, Cypr | © pixabay.com

Cypr: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.