Wersja strony w języku polskim
Geroskipou, Cypr
Geroskipou, Cypr | © Michał kozłowski

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Cyprze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Cyprze

#minimalny
23.1°C
#średni
24.0°C
#maksymalny
24.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Cyprze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Cyprze

Teraz na wszystkich plażach na Cyprze woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody na Cyprze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Konnos Beach, Cypr
Konnos Beach, Cypr | © mamstravel.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Cyprze w Mansoura. Jego wartość w tej lokalizacji to 25.0°C. A najzimniejszy jest in Asomatos, jego wartość 23.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Cyprze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Cyprze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Pafos24.2°C29.0°C
Limassol23.9°C29.0°C
Ayia Napa23.7°C27.1°C
Larnaka24.4°C28.5°C
Protaras24.7°C27.1°C
plaża Nissi24.1°C27.1°C
Coral Bay24.4°C29.0°C
Polis Latchi24.5°C28.4°C
Pyla23.7°C27.1°C
Konnos Beach24.5°C27.1°C
Paralimni24.2°C27.1°C
Makronissos Beach23.9°C27.1°C
Pissouri24.1°C29.0°C
Starożytny Kurion24.2°C29.0°C
Pernera24.6°C27.1°C

Klimat na Cyprze

Achelia, Cypr
Achelia, Cypr | © BA 555

Cypr znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Cypr - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 16 osad i kurortów.

Klimat Cypru jest subtropikalny, śródziemnomorski, ciepły, a nawet przez cały rok. Zima jest bardzo krótka i łagodna. Średnia temperatura w lecie wynosi od + 25°C do + 35°C; rejestruje się tutaj ponad 320 słonecznych dni w roku. Na Cyprze deszcze są niezwykle rzadkie, dostępne susze. Zimna temperatura waha się od + 17°C do + 19°C, na wyżywienie kolumna termometru często spada o kilka stopni poniżej zera i pada śnieg. Najczęściej pobierane przypadkowo dokładnie od grudnia do lutego. Średnia temperatura wody morskiej na brzegu Cypru w lipcu wynosi + 23°C, w lutym - + 14°C, więc sezon pływania jest otwarty prawie przez cały rok.

Cypr: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Paramali, Cypr
Paramali, Cypr | © Dinara S

Cypr: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.