Wersja strony w języku polskim
Al Hamidiyah, Syria
Al Hamidiyah, Syria | © HAMAD SY14

Syria: aktualna temperatura wody na wybrzeża i akwenów wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Syrii. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Syrii

#minimalny
23.1°C
#średni
23.3°C
#maksymalny
23.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Syrii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Syrii

Teraz na wszystkich plażach w Syrii woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody w Syrii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Tartus, Syria
Tartus, Syria | © Amer Z

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Syrii w Baniyas. Jego wartość w tej lokalizacji to 23.7°C. A najzimniejszy jest in Ras al Basit, jego wartość 22.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Syrii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Syrii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tartus23.5°C25.5°C
Latakia23.1°C25.0°C
Ras al Basit22.6°C24.0°C
Al Hamidiyah23.1°C25.5°C
Baniyas23.7°C25.0°C
Jabla22.7°C25.0°C

Syria: regiony

Kiryat Yam, Izrael
Kiryat Yam, Izrael | © ITAY ROITMAN AERIAL PRODUCTION

Syria: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.