Wersja strony w języku polskim
Baniyas, Syria
Baniyas, Syria | © Ezzat Abdallh

Syria: aktualna temperatura wody na wybrzeża i akwenów wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Syrii. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Syrii

#minimalny
26.7°C
#średni
27.3°C
#maksymalny
27.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Syrii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Syrii

Obecnie na wszystkich plażach w Syrii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Syrii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Baniyas, Syria
Baniyas, Syria | © Ezzat Abdallh

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Syrii w Baniyas. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.5°C. A najzimniejszy jest w Jabla, jego wartość 26.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Syrii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Syrii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tartus27.1°C26.4°C
Latakia27.2°C25.3°C
Jabla26.8°C25.3°C
Ras al Basit27.3°C25.6°C
Baniyas27.5°C25.3°C
Al Hamidiyah27.2°C26.4°C

Syria: regiony

Salala, Oman
Salala, Oman | © onlinetours.ru

Syria: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.