Wersja strony w języku polskim
Ras al Basit, Syria
Ras al Basit, Syria | © Manal kh

Syria: aktualna temperatura wody na wybrzeża i akwenów wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Syrii. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Syrii

#minimalny
25.1°C
#średni
25.6°C
#maksymalny
26.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Syrii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Syrii

Obecnie na wszystkich plażach w Syrii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Syrii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Ras al Basit, Syria
Ras al Basit, Syria | © حيدر زنكنة / دليل سياحي

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Syrii w Baniyas. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.1°C. A najzimniejszy jest w Al Hamidiyah, jego wartość 25.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Syrii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Syrii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tartus26.0°C31.1°C
Latakia26.0°C30.2°C
Ras al Basit25.7°C27.6°C
Baniyas26.1°C30.2°C
Al Hamidiyah25.3°C31.1°C
Jabla25.5°C30.2°C

Syria: regiony

Sur, Oman
Sur, Oman | © Abukhalid’s Adventures

Syria: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.