Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Libanu

Bejrut, Liban

Bejrut, Liban © webturizm.ru

Liban: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Libanie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Libanie
#minimalna
23.6oC
#średnia temperatura
24.0oC
#maksymalnie
24.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Libanie w ostatnim tygodniu

Liban: informacje o temperaturze wody

Liban znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Liban to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie osiem osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Libanie woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Libanie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie osiem punktów w Libanie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Ливане naprawione w Junia. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.3oC. I najzimniejszy - w Batrone, jego wartość - 23.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Libanie roczne wykresy wyglądają następująco:

Bejrut

Sidon

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Libanie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Trypolis23.6°C15.5°C
Opona23.7°C16.4°C
Junia24.3°C15.5°C
El Kheri23.8°C15.5°C
Byblos23.8°C15.5°C
Bejrut24.0°C15.5°C
Batrone23.6°C15.5°C
Sidon23.7°C16.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Libanie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Bejrut, Liban

Bejrut, Liban © pazitiff.info

Klimat w Libanie

Subtropikalne Morze Śródziemne. Średnie temperatury w styczniu wynoszą około +13 o C, lipiec - +28 o C. W regionach górskich temperatura zależy od wysokości tego miejsca, nawet w okresie wiosennym i jesiennym często występują przymrozki. W Dolinie Bekaa, odizolowanej od morskich mas powietrza, powstał własny mikroklimat - latem średnia temperatura tutaj osiąga +30, a zimą +6, co jest bardziej typowe dla klimatu kontynentalnego. Śnieg w górach leży od grudnia do kwietnia-maja. Opady spadają z 400 do 1300 mm. rocznie, głównie zimą (od grudnia do lutego). Zachodnie regiony kraju otrzymują najwięcej opadów, podczas gdy w dolinie Bekaa czasami spada nie więcej niż 300 mm. opady atmosferyczne Na wybrzeżu utrzymuje się wysoka wilgotność przez cały rok.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Liban: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Byblos, El Kheri

Liban

Liban © pixabay.com

Liban: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne