Wersja strony w języku polskim
Djerba, Tunis
Djerba, Tunis | © Monique Bender

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Tunezji. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Tunezji

#minimalny
16.1°C
#średni
17.0°C
#maksymalny
19.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Tunezji w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Tunezji

Teraz temperatura wody na plażach w Tunezji jest ogólnie niska. Chociaż są miejsca, w których jest praktycznie w strefie komfortu.

Temperatura wody w Tunezji spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Monastir, Tunis
Monastir, Tunis | © tutu.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Tunezji w Gabes. Jego wartość w tej lokalizacji to 18.6°C. A najzimniejszy jest w Port El Kantaoui, jego wartość 15.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Tunezji wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Tunezji. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Djerba18.2°C18.3°C
Tunezja16.8°C17.0°C
Sousse16.0°C18.8°C
Monastir16.1°C18.8°C
Mahdia15.9°C18.8°C
Al Hammamat16.3°C19.5°C
Port El Kantaoui15.6°C20.8°C
Zarzis18.5°C18.3°C
Midun18.4°C18.3°C
La Marsa16.8°C19.5°C
Sfax17.3°C18.5°C
Nabeul16.1°C19.5°C
Yasmine Beach16.5°C19.5°C
Bizerta16.8°C17.0°C
Houmt Souk18.5°C18.3°C

Klimat w Tunezji

Zarzis, Tunis
Zarzis, Tunis | © Mérine Devries

Tunezja znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Tunezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 26 osad i kurortów.

Subtropikalna część Morza Śródziemnego na północy i wzdłuż granicy, na południu i we wnętrzach do tropikalnej pustynia. Średnie temperatury stycznia na północy obejmują + 10°C, na południe + 21°C, w lipcu - + 26°C i + 33°C. . W ostatnich pustynnych przymusach są częste w nocy, nawet w wiosce i jesieni, chociaż w ciągu dnia temperatura w tym okresie może zawierać + 25-27°C. Opady (dostępne w postaci deszczu) zebranych górskich, chociaż niektóre regiony pustynne nie otrzymały ich wcale przez wiele lat z rzędami.

Tunis: regiony

Port El Kantaoui, Tunis
Port El Kantaoui, Tunis | © Michele Lee

Tunis: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.