Wersja strony w języku polskim
Tunezja, Tunis
Tunezja, Tunis | © vseotunise.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Tunezji. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Tunezji

#minimalny
25.5°C
#średni
26.4°C
#maksymalny
28.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Tunezji w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Tunezji

Obecnie na wszystkich plażach w Tunezji woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Tunezji wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Port El Kantaoui, Tunis
Port El Kantaoui, Tunis | © Michele Lee

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Tunezji w Dżerbie. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.9°C. A najzimniejszy jest w Tabarce, jego wartość 25.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Tunezji wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Tunezji. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Djerba27.9°C32.1°C
Tunezja26.2°C28.6°C
Sousse25.7°C32.5°C
Mahdia25.9°C32.5°C
Monastir25.9°C32.5°C
Al Hammamat25.8°C33.3°C
Port El Kantaoui25.9°C31.8°C
Zarzis26.9°C32.1°C
Midun27.4°C32.1°C
Yasmine Beach25.8°C33.3°C
Nabeul26.0°C33.3°C
Skanes26.2°C32.5°C
Bizerta26.2°C28.6°C
Sfax26.8°C33.5°C
La Marsa25.8°C31.8°C

Klimat w Tunezji

Gammart, Tunis
Gammart, Tunis | © Missawi Missaoui

Tunezja znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Tunezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 26 osad i kurortów.

Subtropikalna część Morza Śródziemnego na północy i wzdłuż granicy, na południu i we wnętrzach do tropikalnej pustynia. Średnie temperatury stycznia na północy obejmują + 10°C, na południe + 21°C, w lipcu - + 26°C i + 33°C. . W ostatnich pustynnych przymusach są częste w nocy, nawet w wiosce i jesieni, chociaż w ciągu dnia temperatura w tym okresie może zawierać + 25-27°C. Opady (dostępne w postaci deszczu) zebranych górskich, chociaż niektóre regiony pustynne nie otrzymały ich wcale przez wiele lat z rzędami.

Tunis: regiony

Hammam Lif, Tunis
Hammam Lif, Tunis | © Yuanni wattak

Tunis: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.