Wersja strony w języku polskim
Port El Kantaoui, Tunis
Port El Kantaoui, Tunis | © Фотограф - Сергей Барабанщиков

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Tunezji. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Tunezji

#minimalny
20.5°C
#średni
21.8°C
#maksymalny
24.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Tunezji w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Tunezji

Obecnie na plażach w Tunezji temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Temperatura wody w Tunezji wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Port El Kantaoui, Tunis
Port El Kantaoui, Tunis | © IMED EVENT

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Tunezji w Gabes. Jego wartość w tej lokalizacji to 23.8°C. A najzimniejszy jest w języku Bizerta, jego wartość 20.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Tunezji wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Tunezji. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Djerba23.0°C27.4°C
Sousse22.5°C27.5°C
Tunezja21.6°C28.7°C
Al Hammamat21.9°C27.0°C
Mahdia22.8°C27.5°C
Monastir22.1°C27.5°C
Zarzis22.5°C27.4°C
Port El Kantaoui21.8°C27.8°C
Midun23.6°C27.4°C
Nabeul21.7°C27.0°C
Kartagina21.0°C28.1°C
Tabarka22.4°C33.3°C
La Marsa20.6°C28.1°C
Bizerta20.6°C28.7°C
Sfax22.7°C26.1°C

Klimat w Tunezji

Korba, Tunis
Korba, Tunis | © Adel Daoudi

Tunezja znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Tunezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 26 osad i kurortów.

Subtropikalna część Morza Śródziemnego na północy i wzdłuż granicy, na południu i we wnętrzach do tropikalnej pustynia. Średnie temperatury stycznia na północy obejmują + 10°C, na południe + 21°C, w lipcu - + 26°C i + 33°C. . W ostatnich pustynnych przymusach są częste w nocy, nawet w wiosce i jesieni, chociaż w ciągu dnia temperatura w tym okresie może zawierać + 25-27°C. Opady (dostępne w postaci deszczu) zebranych górskich, chociaż niektóre regiony pustynne nie otrzymały ich wcale przez wiele lat z rzędami.

Tunis: regiony

Zarzis, Tunis
Zarzis, Tunis | © Mérine Devries

Tunis: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.