Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Tunezji

Monastir, Tunis

Monastir, Tunis © tutu.ru

Tunis: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Tunezji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Tunezji
#minimalna
24.3oC
#średnia temperatura
25.7oC
#maksymalnie
27.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Tunezji w ostatnim tygodniu

Tunis: informacje o temperaturze wody

Tunezja znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Tunezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 26 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Tunezji temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Tunezji wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 26 punktów w Tunezji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Тунисе naprawione na wyspie Dżerba. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.7oC. I najzimniejszy - w Sidi Bou Said, jego wartość - 24.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Tunezji roczne wykresy wyglądają następująco:

Midoun

wyspa Dżerba

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Tunezji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Gabes26.9°C27.6°C
Tunezja25.1°C24.2°C
Sidi Bou Said24.6°C24.2°C
La Marsa24.9°C24.2°C
wyspa Dżerba27.7°C27.6°C
Hammamet24.8°C26.4°C
La Gulette24.9°C24.2°C
Zarzis27.0°C27.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Tunezji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

wyspa Dżerba, Tunis

wyspa Dżerba, Tunis © tonkosti.ru

Klimat w Tunezji

Subtropikalna część Morza Śródziemnego na północy i wzdłuż granicy, na południu i we wnętrzach do tropikalnej pustynia. Średnie temperatury stycznia na północy obejmują + 10°C, na południe + 21°C, w lipcu - + 26°C i + 33°C. . W ostatnich pustynnych przymusach są częste w nocy, nawet w wiosce i jesieni, chociaż w ciągu dnia temperatura w tym okresie może zawierać + 25-27°C. Opady (dostępne w postaci deszczu) zebranych górskich, chociaż niektóre regiony pustynne nie otrzymały ich wcale przez wiele lat z rzędami.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Tunis: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Sousse, Tunis

Sousse, Tunis © tourprom.ru

Tunis: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne