Wersja strony w języku polskim
Djerba, Tunis
Djerba, Tunis | © Monique Bender

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Tunezji. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Tunezji

#minimalny
24.7°C
#średni
25.7°C
#maksymalny
27.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Tunezji w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Tunezji

Teraz na wszystkich plażach w Tunezji temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody w Tunezji ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Djerba, Tunis
Djerba, Tunis | © tonkosti.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Tunezji w Zarzis. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.3°C. A najzimniejszy jest w Tabarce, jego wartość 24.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Tunezji wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Tunezji. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Djerba27.1°C24.6°C
Sousse26.2°C24.3°C
Tunezja25.5°C23.4°C
Monastir25.7°C24.3°C
Mahdia25.7°C24.3°C
Al Hammamat25.5°C24.3°C
Zarzis27.3°C24.6°C
Port El Kantaoui25.3°C24.0°C
Midun27.0°C24.6°C
Nabeul25.3°C24.3°C
Skanes25.8°C24.3°C
La Marsa25.4°C23.5°C
Sfax26.5°C24.9°C
Houmt Souk27.1°C24.6°C
Bizerta25.1°C23.4°C

Klimat w Tunezji

Tunezja, Tunis
Tunezja, Tunis | © vseotunise.ru

Tunezja znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Tunezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 26 osad i kurortów.

Subtropikalna część Morza Śródziemnego na północy i wzdłuż granicy, na południu i we wnętrzach do tropikalnej pustynia. Średnie temperatury stycznia na północy obejmują + 10°C, na południe + 21°C, w lipcu - + 26°C i + 33°C. . W ostatnich pustynnych przymusach są częste w nocy, nawet w wiosce i jesieni, chociaż w ciągu dnia temperatura w tym okresie może zawierać + 25-27°C. Opady (dostępne w postaci deszczu) zebranych górskich, chociaż niektóre regiony pustynne nie otrzymały ich wcale przez wiele lat z rzędami.

Tunis: regiony

Hammam Lif, Tunis
Hammam Lif, Tunis | © Yuanni wattak

Tunis: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.