Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Malty

Malta

Malta © pixabay.com

Malta: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Malcie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Malcie
#minimalna
25.7oC
#średnia temperatura
26.5oC
#maksymalnie
26.9oC

Najpopularniejsze kurorty na Malcie w ostatnim tygodniu

Malta: informacje o temperaturze wody

Malta znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Malta - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Malcie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Malcie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 23 punktów na Malcie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Мальте naprawione w Sannat. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.0oC. I najzimniejszy - w Cospicua, jego wartość - 25.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Malcie roczne wykresy wyglądają następująco:

wyspa Gozo

Valletta

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Malcie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kalkara26.6°C25.0°C
Martha26.3°C25.0°C
loterie26.3°C25.0°C
Pembroke26.2°C25.0°C
Mgarr26.0°C25.0°C
Kala26.4°C25.0°C
Wyspa Manoel25.8°C25.0°C
Sannat27.0°C25.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Malcie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Valletta, Malta

Valletta, Malta © pixabay.com

Klimat na Malcie

Morze Śródziemne z gorącymi latami (od czerwca do września około + 23ºС) i łagodnymi, stosunkowo „mokrymi» zimami (+ 14-16ºС). Opady wynoszą około 530-570 mm rocznie, głównie zimą. Ale nawet zimą panuje czysta i słoneczna pogoda. Pod koniec lata gorące i zakurzone wiatry sirocco często pochodzą z kontynentu afrykańskiego, podczas gdy północno-zachodnie wiatry Mistral i ciepłe wiatry morskie dominują przez większą część roku. Wilgotność jest wystarczająco wysoka przez większą część roku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Malta: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Malta

Malta © pixabay.com

Malta: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne