Wersja strony w języku polskim
Malta
Malta | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Malcie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Malcie

#minimalny
25.2°C
#średni
25.7°C
#maksymalny
26.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Malcie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Malcie

Obecnie na wszystkich plażach na Malcie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Malcie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Ghajnsielem, Malta
Ghajnsielem, Malta | © Mickey Løgitmark

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Malcie w Ix-Xaghra. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.2°C. A najzimniejszy jest w Swieqi, jego wartość 25.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Malcie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Malcie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Valletta26.1°C22.6°C
Gozo25.2°C22.6°C
Sliema25.2°C22.6°C
Mellieha25.2°C22.6°C
Bugibba25.7°C22.6°C
St. Julian's25.7°C22.6°C
Birzebbuga26.1°C22.6°C
Marsaxlokk26.0°C22.6°C
Gzira25.8°C22.6°C
Kemmuna26.0°C22.6°C
Xlendi26.0°C22.6°C
Kalkara26.1°C22.6°C
Senglea26.0°C22.6°C
Pembroke26.0°C22.6°C
Mgarr25.6°C22.6°C

Klimat na Malcie

Bugibba, Malta
Bugibba, Malta | © Jessica Liparoto

Malta znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Malta - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Morze Śródziemne z gorącymi latami (od czerwca do września około + 23ºС) i łagodnymi, stosunkowo „mokrymi» zimami (+ 14-16ºС). Opady wynoszą około 530-570 mm rocznie, głównie zimą. Ale nawet zimą panuje czysta i słoneczna pogoda. Pod koniec lata gorące i zakurzone wiatry sirocco często pochodzą z kontynentu afrykańskiego, podczas gdy północno-zachodnie wiatry Mistral i ciepłe wiatry morskie dominują przez większą część roku. Wilgotność jest wystarczająco wysoka przez większą część roku.

Malta: regiony

Birzebbuga, Malta
Birzebbuga, Malta | © Kamy Aquilina

Malta: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.