Wersja strony w języku polskim
Mgarr, Malta
Mgarr, Malta | © HISTORIAN GAMMADION

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Malcie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Malcie

#minimalny
15.9°C
#średni
16.2°C
#maksymalny
16.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Malcie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Malcie

Teraz temperatura wody na plażach na Malcie jest chłodna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody na Malcie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Paola, Malta
Paola, Malta | © Halcyon Flowers

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Malcie w Valletcie. Jego wartość w tej lokalizacji to 16.5°C. A najzimniejszy jest w Senglea, jego wartość 15.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Malcie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Malcie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Valletta16.5°C12.2°C
Gozo16.0°C12.2°C
Sliema16.0°C12.2°C
Mellieha16.1°C12.2°C
Bugibba16.0°C12.2°C
St. Julian's15.9°C12.2°C
Birzebbuga16.0°C12.2°C
Marsaxlokk16.1°C12.2°C
Gzira16.0°C12.2°C
Kemmuna16.0°C12.2°C
Xlendi16.3°C12.2°C
Kalkara16.4°C12.2°C
Senglea15.9°C12.2°C
Pembroke16.3°C12.2°C
Swieqi16.4°C12.2°C

Klimat na Malcie

Pieta, Malta
Pieta, Malta | © J.F.TIRADOR

Malta znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Malta - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Morze Śródziemne z gorącymi latami (od czerwca do września około + 23ºС) i łagodnymi, stosunkowo „mokrymi» zimami (+ 14-16ºС). Opady wynoszą około 530-570 mm rocznie, głównie zimą. Ale nawet zimą panuje czysta i słoneczna pogoda. Pod koniec lata gorące i zakurzone wiatry sirocco często pochodzą z kontynentu afrykańskiego, podczas gdy północno-zachodnie wiatry Mistral i ciepłe wiatry morskie dominują przez większą część roku. Wilgotność jest wystarczająco wysoka przez większą część roku.

Malta: regiony

Pembroke, Malta
Pembroke, Malta | © Thomas Squash

Malta: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.