Wersja strony w języku polskim
Tricase Porto, Włochy
Tricase Porto, Włochy | © SALVATORE PATACCA

Aktualna temperatura wody w Morzu Adriatyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Adriatyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
12.8°C
#średni
15.9°C
#maksymalny
18.1°C

Morze Adriatyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Adriatyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Peruski, Chorwacja
Peruski, Chorwacja | © Spo Ka

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Ksamil. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 18.4°C. I najzimniejszy w Igea Marina, jego wartość 12.7°C.

Temperatura wody w Morzu Adriatyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Adriatyckie: informacje ogólne

Sveti Petar na Moru, Chorwacja
Sveti Petar na Moru, Chorwacja | © my travelisso

Sześć krajów ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Największa linia brzegowa znajduje się w Chorwacji i we Włoszech, w Albanii i Czarnogórze - średnie i tylko małe obszary przybrzeżne w Słowenii, a także w Bośni i Hercegowinie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Budva16.7°C10.7°C
Izola15.3°C7.9°C
Umag15.0°C7.9°C
Koper15.5°C7.9°C
Portoroz15.2°C7.9°C
Split17.4°C10.0°C
Makarska16.9°C10.5°C
Porec15.4°C9.6°C
Pula16.0°C10.2°C
Bari16.4°C11.9°C
Zadar17.1°C11.7°C
Strunjan15.0°C7.9°C
Trieste14.8°C7.9°C
Dubrownik17.5°C10.5°C
Bar16.2°C8.3°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.