Wersja strony w języku polskim
Giudecca, Włochy
Giudecca, Włochy | © Christopher Sharp

Aktualna temperatura wody w Morzu Adriatyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Adriatyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.4°C
#średni
20.4°C
#maksymalny
23.6°C

W tej chwili na plażach w Morzu Adriatyckim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Adriatyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Adriatyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Saranda, Albania
Saranda, Albania | © pixabay.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tricase Porto. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 23.8°C. I najzimniejszy w Duna Verde, jego wartość 18.3°C.

Temperatura wody w Morzu Adriatyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Adriatyckie: informacje ogólne

Bigova, Czarnogóra
Bigova, Czarnogóra | © Марина Карелина

Sześć krajów ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Największa linia brzegowa znajduje się w Chorwacji i we Włoszech, w Albanii i Czarnogórze - średnie i tylko małe obszary przybrzeżne w Słowenii, a także w Bośni i Hercegowinie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Makarska20.9°C14.6°C
Split21.1°C15.5°C
Porec18.7°C16.1°C
Budva21.8°C16.9°C
Zadar20.5°C15.6°C
Lido di Jesolo18.9°C14.8°C
Bibione19.4°C14.6°C
Pag19.7°C14.4°C
Umag18.7°C16.4°C
Crikvenica18.9°C13.6°C
Trogir21.1°C14.7°C
Omis21.9°C15.5°C
Strunjan19.4°C16.4°C
Caorle18.8°C14.6°C
Krk19.5°C13.6°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.