Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Adriatyckie

Sutomore, Czarnogóra

Sutomore, Czarnogóra © Википедия

Aktualna temperatura wody w Morze Adriatyckie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Adriatyckie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Adriatyckie
#minimalna
24.1oC
#średnia temperatura
25.3oC
#maksymalnie
27.1oC

Morze Adriatyckie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Adriatyckie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Adriatyckie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Adriatyckie nagrane dzisiaj w Rawennie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.4oC. I najzimniejszy - w Baska Voda, jego wartość - 23.6oC.

Temperatura wody w Morze Adriatyckie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Adriatyckie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Adriatyckie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Split, Chorwacja

Riwiera Makarska, Chorwacja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Adriatyckie.

MiastoWodaPowietrze
Perast24.6°C25.7°C
Bratush24.6°C23.0°C
Santa Maria di Leuca25.5°C26.0°C
Sevid24.7°C24.0°C
Shushan25.5°C25.1°C
Krvavitsa24.1°C23.0°C
Igalo25.6°C25.7°C
Drobnichi25.7°C25.1°C
Rovinj25.5°C23.5°C
Numana25.1°C22.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Adriatyckie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Tore Pedrera, Włochy

Tore Pedrera, Włochy © www.hotelestate.it

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne