Wersja strony w języku polskim
Solta, Chorwacja
Solta, Chorwacja | © simplesail.ru

Aktualna temperatura wody w Morzu Adriatyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Adriatyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
21.0°C
#średni
22.4°C
#maksymalny
24.0°C

W tej chwili na plażach w Morzu Adriatyckim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Adriatyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Adriatyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Zambratija, Chorwacja
Zambratija, Chorwacja | © annt Dvo

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Burano. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.0°C. I najzimniejszy w Baska Voda, jego wartość 21.0°C.

Temperatura wody w Morzu Adriatyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Adriatyckie: informacje ogólne

Hvar, Chorwacja
Hvar, Chorwacja | © Milan Dejanovic Mile

Sześć krajów ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Największa linia brzegowa znajduje się w Chorwacji i we Włoszech, w Albanii i Czarnogórze - średnie i tylko małe obszary przybrzeżne w Słowenii, a także w Bośni i Hercegowinie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Makarska21.8°C19.7°C
Zadar22.7°C22.0°C
Porec23.8°C19.1°C
Budva23.4°C24.1°C
Bibione23.7°C16.7°C
Rimini22.9°C20.3°C
Lido di Jesolo23.4°C16.3°C
Umag23.1°C15.7°C
Portoroz23.0°C15.7°C
Izola23.3°C15.7°C
Split21.4°C21.9°C
Pag22.5°C18.4°C
Durres23.4°C26.5°C
Rovinj23.7°C19.1°C
Herceg-Novi22.3°C24.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.