Wersja strony w języku polskim
Vir, Chorwacja
Vir, Chorwacja | © Jan Zýka

Aktualna temperatura wody w Morzu Adriatyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Adriatyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.3°C
#średni
23.9°C
#maksymalny
26.3°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Adriatyckim temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Adriatyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Adriatyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Skvaranska, Chorwacja
Skvaranska, Chorwacja | © Gwt Schiefa

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Murano. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 26.3°C. I najzimniejszy w Drasnice, jego wartość 22.6°C.

Temperatura wody w Morzu Adriatyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Adriatyckie: informacje ogólne

Costa Merlata, Włochy
Costa Merlata, Włochy | © Pasquale Petronico

Sześć krajów ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Największa linia brzegowa znajduje się w Chorwacji i we Włoszech, w Albanii i Czarnogórze - średnie i tylko małe obszary przybrzeżne w Słowenii, a także w Bośni i Hercegowinie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Makarska23.2°C26.7°C
Porec24.7°C25.5°C
Split23.0°C25.8°C
Zadar24.6°C27.5°C
Budva24.2°C26.1°C
Umag24.1°C24.4°C
Bibione24.8°C24.5°C
Lido di Jesolo25.1°C24.3°C
Pag24.2°C25.1°C
Krk24.2°C25.1°C
Portoroz24.4°C24.4°C
Crikvenica23.3°C25.1°C
Rimini24.7°C26.2°C
Pula24.2°C26.3°C
Caorle25.7°C24.5°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.