Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Czarnogóry

Bar, Czarnogóra

Bar, Czarnogóra © kuku.travel

Czarnogóra: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Czarnogórze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Czarnogórze
#minimalna
23.3oC
#średnia temperatura
24.0oC
#maksymalnie
24.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Czarnogórze w ostatnim tygodniu

Czarnogóra: informacje o temperaturze wody

Czarnogóra znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Czarnogóra - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Czarnogórze woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Czarnogórze spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Czarnogórze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Черногории naprawione w St. Stephen. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.2oC. I najzimniejszy - w Igalo, jego wartość - 23.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Czarnogórze roczne wykresy wyglądają następująco:

Budva

Sutomore

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Czarnogórze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Wyspa Świętego Szczepana24.2°C25.0°C
Lučice24.2°C25.0°C
Rafailovici23.3°C25.0°C
Tivat23.4°C23.5°C
Sutomore23.8°C25.0°C
Ulcin23.5°C24.8°C
Kotor23.7°C23.5°C
Dobra woda23.8°C25.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Czarnogórze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kotor, Czarnogóra

Kotor, Czarnogóra © pixabay.com

Klimat w Czarnogórze

W północnej Czarnogórze - umiarkowanie kontynentalnej, na wybrzeżu Adriatyku - śródziemnomorskiej. W środkowych regionach kraju jest zawsze nieco chłodniej niż na wybrzeżu, a wpływ czynników subalpejskich jest bardziej zauważalny. W regionie nadmorskim lata są zwykle długie, gorące (+ 23–25°C) i raczej suche, zima jest krótka i chłodna (+ 3-7°C). W regionach górzystych, umiarkowanie ciepłym latem (+ 19-25°C) i stosunkowo chłodnym (od +5 do -10°C) zima obfituje w śnieg. Opady spadają z 500 do 1500 mm rocznie, głównie w postaci deszczu, w górach w pobliżu wybrzeża morskiego, w niektórych miejscach spada ponad 3000 mm. W północnych regionach Czarnogóry śnieg trwa nawet 5 miesięcy w roku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Czarnogóra: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspa Świętego Szczepana, Czarnogóra

Wyspa Świętego Szczepana, Czarnogóra © rosting.by

Czarnogóra: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne