Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Czarnogóry

Budva, Czarnogóra

Budva, Czarnogóra © www.orangesmile.com

Czarnogóra: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Czarnogórze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Czarnogórze
#minimalna
14.3oC
#średnia temperatura
14.6oC
#maksymalnie
14.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Czarnogórze w ostatnim tygodniu

Czarnogóra: informacje o temperaturze wody

Czarnogóra znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Czarnogóra - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Czarnogórze temperatura wody jest chłodna, nie dla wszystkich. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody w Czarnogórze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Czarnogórze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Черногории naprawione w Shushan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.8oC. I najzimniejszy - w Rafailovici, jego wartość - 14.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Czarnogórze roczne wykresy wyglądają następująco:

Ulcin

Petrovac

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Czarnogórze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Herceg Novi14.7°C6.5°C
Przno14.6°C11.7°C
Perast14.5°C6.5°C
Drobnichi14.7°C11.7°C
Petrovac14.6°C11.7°C
Rafailovici14.3°C11.7°C
Dobra woda14.8°C11.7°C
Milocer14.4°C11.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Czarnogórze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra © tonkosti.ru

Klimat w Czarnogórze

W północnej Czarnogórze - umiarkowanie kontynentalnej, na wybrzeżu Adriatyku - śródziemnomorskiej. W środkowych regionach kraju jest zawsze nieco chłodniej niż na wybrzeżu, a wpływ czynników subalpejskich jest bardziej zauważalny. W regionie nadmorskim lata są zwykle długie, gorące (+ 23–25°C) i raczej suche, zima jest krótka i chłodna (+ 3-7°C). W regionach górzystych, umiarkowanie ciepłym latem (+ 19-25°C) i stosunkowo chłodnym (od +5 do -10°C) zima obfituje w śnieg. Opady spadają z 500 do 1500 mm rocznie, głównie w postaci deszczu, w górach w pobliżu wybrzeża morskiego, w niektórych miejscach spada ponad 3000 mm. W północnych regionach Czarnogóry śnieg trwa nawet 5 miesięcy w roku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Czarnogóra: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra © chernogoriya.in.ua

Czarnogóra: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne