Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Czarnogóry

Kotor, Czarnogóra

Kotor, Czarnogóra © pixabay.com

Czarnogóra: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Czarnogórze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Czarnogórze
#minimalna
17.8oC
#średnia temperatura
18.3oC
#maksymalnie
18.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Czarnogórze w ostatnim tygodniu

Czarnogóra: informacje o temperaturze wody

Czarnogóra znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Czarnogóra - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Czarnogórze temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Czarnogórze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Czarnogórze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Черногории naprawione w Igalo. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 18.7oC. I najzimniejszy - w Tivat, jego wartość - 17.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Czarnogórze roczne wykresy wyglądają następująco:

Budva

Kotor

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Czarnogórze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tivat17.8°C13.0°C
Rezhevichi18.3°C11.8°C
Drobnichi17.9°C11.8°C
Igalo18.7°C13.0°C
Bigovo18.4°C13.0°C
Herceg Novi18.5°C13.0°C
Budva18.1°C13.0°C
Ulcin18.4°C9.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Czarnogórze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra © pixabay.com

Klimat w Czarnogórze

W północnej Czarnogórze - umiarkowanie kontynentalnej, na wybrzeżu Adriatyku - śródziemnomorskiej. W środkowych regionach kraju jest zawsze nieco chłodniej niż na wybrzeżu, a wpływ czynników subalpejskich jest bardziej zauważalny. W regionie nadmorskim lata są zwykle długie, gorące (+ 23–25°C) i raczej suche, zima jest krótka i chłodna (+ 3-7°C). W regionach górzystych, umiarkowanie ciepłym latem (+ 19-25°C) i stosunkowo chłodnym (od +5 do -10°C) zima obfituje w śnieg. Opady spadają z 500 do 1500 mm rocznie, głównie w postaci deszczu, w górach w pobliżu wybrzeża morskiego, w niektórych miejscach spada ponad 3000 mm. W północnych regionach Czarnogóry śnieg trwa nawet 5 miesięcy w roku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Czarnogóra: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Kotor, Czarnogóra

Kotor, Czarnogóra © pixabay.com

Czarnogóra: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne