Wersja strony w języku polskim
Porto Maurizio, Włochy
Porto Maurizio, Włochy | © Witold Niedek

Aktualna temperatura wody w Morzu Liguryjskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Liguryjskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.2°C
#średni
13.9°C
#maksymalny
14.5°C

W tej chwili na plażach w Morzu Liguryjskim temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Liguryjskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Liguryjskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Bordighera, Włochy
Bordighera, Włochy | © Giony

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Riomaggiore. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 14.5°C. I najzimniejszy w San Remo, jego wartość 13.2°C.

Temperatura wody w Morzu Liguryjskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Liguryjskie: informacje ogólne

Pedale, Włochy
Pedale, Włochy | © Antoine M

Morze Liguryjskie jest częścią Morza Śródziemnego między wyspą Korsyką a Ligurią (wybrzeże Włoch). Myje terytorium Francji, Monako i Włoch.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Imperia13.8°C10.3°C
Genova14.4°C6.6°C
San Remo13.2°C10.3°C
Lavagna13.6°C8.3°C
Cinque Terre13.6°C9.9°C
Levanto14.1°C9.9°C
Portofino14.2°C8.3°C
La Spezia13.9°C9.9°C
Alassio13.9°C10.3°C
Arenzano13.9°C6.6°C
Varazze13.9°C6.6°C
Rapallo13.8°C8.3°C
Sestri Levante13.8°C8.3°C
Lerici14.1°C9.9°C
Camogli13.9°C8.3°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.