Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Liguryjskie

Arenzano, Włochy

Arenzano, Włochy © rutraveller.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Liguryjskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Liguryjskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Liguryjskie
#minimalna
23.9oC
#średnia temperatura
24.4oC
#maksymalnie
25.1oC

Morze Liguryjskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Liguryjskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Liguryjskie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Liguryjskie nagrane dzisiaj w Albenga. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.1oC. I najzimniejszy - w Santa Margherita Ligure, jego wartość - 23.9oC.

Temperatura wody w Morze Liguryjskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 54 punktów w Morze Liguryjskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Liguryjskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Manarola, Włochy

San Remo, Włochy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Liguryjskie.

MiastoWodaPowietrze
Pieve Ligure24.5°C18.4°C
Manarola24.7°C20.2°C
San Lorenzo al Mare24.6°C19.7°C
Riva Ligure24.8°C19.7°C
Ameglia24.5°C20.2°C
Noli24.8°C17.8°C
Monterosso al Mare24.0°C20.2°C
Diano Marina24.3°C19.7°C
Lavagna23.9°C18.4°C
Moneglia24.4°C20.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Liguryjskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Cinque Terre, Włochy

Cinque Terre, Włochy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne