Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Liguryjskie

Genua, Włochy

Genua, Włochy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Liguryjskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Liguryjskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Liguryjskie
#minimalna
13.5oC
#średnia temperatura
13.8oC
#maksymalnie
14.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Liguryjskie w ostatnim tygodniu

Morze Liguryjskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Liguryjskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Liguryjskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Liguryjskie nagrane dzisiaj w Andora. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.3oC. I najzimniejszy - w Bonassola, jego wartość - 13.6oC.

Temperatura wody w Morze Liguryjskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 54 punktów w Morze Liguryjskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Liguryjskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Genua, Włochy

San Remo, Włochy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Liguryjskie.

MiastoWodaPowietrze
Arma di Taggia14.0°C19.2°C
Kogoleto13.8°C17.8°C
Arenzano14.1°C17.8°C
Moneglia14.2°C17.6°C
Sestri Levante13.9°C19.6°C
Cinque Terre14.2°C17.6°C
Loano14.1°C19.0°C
Finale Ligure14.1°C19.0°C
Framura13.9°C17.6°C
San Lorenzo al Mare14.3°C19.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Liguryjskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Genua, Włochy

Genua, Włochy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne