Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Liguryjskie

Liguria, Włochy

Liguria, Włochy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Liguryjskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Liguryjskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Liguryjskie
#minimalna
16.8oC
#średnia temperatura
17.3oC
#maksymalnie
17.8oC

Morze Liguryjskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Liguryjskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Liguryjskie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Morze Liguryjskie nagrane dzisiaj w Arenzano. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 17.6oC. I najzimniejszy - w Bonassola, jego wartość - 16.7oC.

Temperatura wody w Morze Liguryjskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 54 punktów w Morze Liguryjskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Liguryjskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Genua, Włochy

Kerial, Włochy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Liguryjskie.

MiastoWodaPowietrze
Ventimiglia16.7°C15.6°C
Celle Ligure17.3°C14.2°C
Riva Ligure17.5°C15.6°C
Diano Marina17.4°C15.6°C
Imperia17.5°C15.6°C
Bordighera17.2°C15.6°C
Pietra Ligure17.2°C14.2°C
Varazze17.1°C14.2°C
Deiva Marina16.7°C15.0°C
Albissola Marina17.4°C14.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Liguryjskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Portofino, Włochy

Portofino, Włochy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne