Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Trackie

Wschodnia Macedonia i Tracja, Grecja

Wschodnia Macedonia i Tracja, Grecja © turizm.world

Aktualna temperatura wody w Morze Trackie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Trackie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Trackie
#minimalna
19.4oC
#średnia temperatura
19.8oC
#maksymalnie
20.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Trackie w ostatnim tygodniu

Morze Trackie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Trackie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Trackie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Morze Trackie nagrane dzisiaj w Limenas. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 20.3oC. I najzimniejszy - w Potos, jego wartość - 19.5oC.

Temperatura wody w Morze Trackie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez dziewięć punktów w Morze Trackie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Trackie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Thassos, Grecja

Kavala, Grecja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Trackie.

MiastoWodaPowietrze
Kavala20.2°C23.2°C
Thassos20.0°C21.5°C
Straton20.1°C21.2°C
Limenas20.3°C23.4°C
Keramoti20.0°C21.5°C
Skała Niedźwiedzia20.3°C21.5°C
Alexandroupolis19.8°C26.3°C
Potos19.5°C21.5°C
Limenaria19.9°C21.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Trackie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Thassos, Grecja

Thassos, Grecja © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne