Wersja strony w języku polskim
Thasos, Grecja
Thasos, Grecja | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Trackim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Trackim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.6°C
#średni
14.2°C
#maksymalny
16.5°C

W tej chwili na plażach w Morzu Trackim temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Trackie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Trackie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Palio, Grecja
Palio, Grecja | © Ιωαννης Χρυσακης

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Limenas. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 16.2°C. I najzimniejszy w Nea Chili, jego wartość 13.4°C.

Temperatura wody w Morzu Trackim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Trackie: informacje ogólne

Nea Iraklitsa, Grecja
Nea Iraklitsa, Grecja | © Vasko Chobanov

Morze Trackie to starożytna nazwa północnej części Morza Egejskiego wzdłuż wybrzeża Tracji, między Półwyspem Chalkidiki a Półwyspem Gallipoli. Od południa ogranicza ją wyspa Lemnos. Zasolenie - 35 ‰. Morze Marmara było również nazywane Morzem Trackim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Thasos13.8°C11.8°C
Kavala14.3°C12.4°C
Alexandroupoli14.0°C12.2°C
Keramoti14.2°C11.8°C
Limenaria14.1°C11.8°C
Limenas16.2°C16.8°C
Paralia Ofriniou14.2°C15.2°C
Stratoni14.8°C15.2°C
Ennato14.0°C12.2°C
Potos13.8°C11.8°C
Skala Prinos13.9°C11.8°C
Erodios14.2°C11.8°C
Nea Chili13.4°C12.2°C
Nea Iraklitsa14.3°C12.4°C
Palio14.0°C12.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.