Wersja strony w języku polskim
Paralia Ofriniou, Grecja
Paralia Ofriniou, Grecja | © Alexander Glavchev

Aktualna temperatura wody w Morzu Trackim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Trackim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.5°C
#średni
23.2°C
#maksymalny
24.0°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Trackim woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Morze Trackie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Trackie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kavala, Grecja
Kavala, Grecja | © Γεώργιος Μπιζάνος

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Vrisi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.1°C. I najzimniejszy w Limenas, jego wartość 21.8°C.

Temperatura wody w Morzu Trackim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Trackie: informacje ogólne

Stratoni, Grecja
Stratoni, Grecja | © Elpida Sarafianou

Morze Trackie to starożytna nazwa północnej części Morza Egejskiego wzdłuż wybrzeża Tracji, między Półwyspem Chalkidiki a Półwyspem Gallipoli. Od południa ogranicza ją wyspa Lemnos. Zasolenie - 35 ‰. Morze Marmara było również nazywane Morzem Trackim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Thasos22.8°C24.0°C
Kavala23.8°C28.9°C
Keramoti22.8°C24.0°C
Alexandroupoli22.9°C29.5°C
Fanari22.4°C24.0°C
Paralia Ofriniou23.5°C29.0°C
Potos23.2°C24.0°C
Nea Iraklitsa23.4°C28.9°C
Limenaria22.9°C24.0°C
Limenas21.8°C35.8°C
Skala Prinos23.0°C24.0°C
Avdira Beach22.8°C24.0°C
Nea Karvali23.2°C28.9°C
Palio23.2°C28.9°C
Paralia Mesis23.0°C29.5°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.