Wersja strony w języku polskim
Paralia Ofriniou, Grecja
Paralia Ofriniou, Grecja | © MILO MILEFF

Aktualna temperatura wody w Morzu Trackim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Trackim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
21.8°C
#średni
22.4°C
#maksymalny
23.2°C

W tej chwili na plażach w Morzu Trackim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Trackie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Trackie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Limenaria, Grecja
Limenaria, Grecja | © West Media

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Paralia Ofriniou. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 23.3°C. I najzimniejszy w Nea Chili, jego wartość 21.6°C.

Temperatura wody w Morzu Trackim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Trackie: informacje ogólne

Keramoti, Grecja
Keramoti, Grecja | © Valentin Naydenof

Morze Trackie to starożytna nazwa północnej części Morza Egejskiego wzdłuż wybrzeża Tracji, między Półwyspem Chalkidiki a Półwyspem Gallipoli. Od południa ogranicza ją wyspa Lemnos. Zasolenie - 35 ‰. Morze Marmara było również nazywane Morzem Trackim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Thasos22.4°C24.2°C
Kavala22.6°C22.7°C
Keramoti22.5°C24.2°C
Alexandroupoli22.2°C23.4°C
Fanari22.0°C24.2°C
Nea Iraklitsa22.7°C22.7°C
Paralia Ofriniou23.3°C24.9°C
Potos22.7°C24.2°C
Limenaria22.1°C24.2°C
Avdira Beach22.2°C24.2°C
Skala Prinos22.1°C24.2°C
Limenas23.0°C22.7°C
Palio22.3°C22.7°C
Skala Avdiron22.3°C24.2°C
Nea Chili21.6°C23.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.