Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Trackie

Thassos, Grecja

Thassos, Grecja © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Trackie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Trackie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Trackie
#minimalna
23.7oC
#średnia temperatura
25.6oC
#maksymalnie
26.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Trackie w ostatnim tygodniu

Morze Trackie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Trackie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Trackie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Trackie nagrane dzisiaj w Potos. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.4oC. I najzimniejszy - w Limenas, jego wartość - 23.2oC.

Temperatura wody w Morze Trackie spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez dziewięć punktów w Morze Trackie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Trackie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Thassos, Grecja

Potos, Grecja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Trackie.

MiastoWodaPowietrze
Potos26.4°C25.0°C
Skała Niedźwiedzia25.9°C25.0°C
Alexandroupolis25.2°C21.4°C
Thassos25.8°C25.0°C
Limenas23.2°C25.1°C
Straton25.7°C23.3°C
Kavala25.9°C22.7°C
Keramoti25.6°C25.0°C
Limenaria25.7°C25.0°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Trackie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Wschodnia Macedonia i Tracja, Grecja

Wschodnia Macedonia i Tracja, Grecja © turizm.world

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne