Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Czarne

Sveti Vlas, Bułgaria

Sveti Vlas, Bułgaria © irecommend.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Czarne. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Czarne. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Czarne
#minimalna
23.9oC
#średnia temperatura
26.1oC
#maksymalnie
28.3oC

Morze Czarne: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Czarne: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Czarne temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Czarne nagrane dzisiaj w Zatoka Karkinicka. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.9oC. I najzimniejszy - w Cape Ayu-Dag (Bear Mountain), jego wartość - 24.0oC.

Temperatura wody w Morze Czarne wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Czarne w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Czarne, roczne wykresy wyglądają następująco:

Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Złote Piaski, Bułgaria

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Czarne.

MiastoWodaPowietrze
Koreiz25.2°C27.8°C
Big Atlesh26.2°C27.3°C
Lyubimovka25.9°C27.2°C
Dagomys26.8°C27.8°C
Sinop25.0°C25.9°C
Tarkhankut26.4°C27.3°C
Tłuszcze26.6°C26.9°C
Belbek26.7°C27.4°C
Zatoka Kwarantannowa Sewastopola26.2°C27.2°C
Shore26.2°C27.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Czarne. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Southern, Ukraina

Southern, Ukraina © dilova.com.ua

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne