Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Czarne

Shile, Turcja

Shile, Turcja © moystambul.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Czarne. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Czarne. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Czarne
#minimalna
8.7oC
#średnia temperatura
13.6oC
#maksymalnie
16.9oC

Morze Czarne: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Czarne: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Czarne temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Najcieplejsza woda w Morze Czarne nagrane dzisiaj w Despazari. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.7oC. I najzimniejszy - w Żelaznym Porcie, jego wartość - 8.8oC.

Temperatura wody w Morze Czarne ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Czarne w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Czarne, roczne wykresy wyglądają następująco:

Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Odessa, Ukraina

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Czarne.

MiastoWodaPowietrze
Divnomorskoe15.7°C14.0°C
Zatoka Kozacka w Sewastopolu13.4°C13.2°C
Macopse14.9°C14.0°C
Kudepsta15.5°C14.2°C
Golovinka15.4°C14.1°C
Ochakov8.9°C6.9°C
Malorechenskoye12.3°C11.8°C
Przylądek Aya12.2°C12.9°C
Suchumi15.4°C14.0°C
Teodozjusz11.9°C12.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Czarne. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Burgas, Bułgaria

Burgas, Bułgaria © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne