Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Bułgarii

Warna, Bułgaria

Warna, Bułgaria © pixabay.com

Bułgaria: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Bułgarii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Bułgarii
#minimalna
13.5oC
#średnia temperatura
14.2oC
#maksymalnie
14.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Bułgarii w ostatnim tygodniu

Bułgaria: informacje o temperaturze wody

Bułgaria znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Czarne. Bułgaria - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 30 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Bułgarii temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Bułgarii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 30 punktów w Bułgarii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Болгарии naprawione w Rezowie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.8oC. I najzimniejszy - w Kawarnie, jego wartość - 13.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Bułgarii roczne wykresy wyglądają następująco:

Słoneczny Brzeg

Warna

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Bułgarii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Złote Piaski13.9°C10.0°C
Kiten14.6°C11.0°C
Czernomorec14.3°C10.9°C
Warna14.1°C10.0°C
Rawda14.3°C10.9°C
Kamchia13.9°C10.8°C
Rezovo14.8°C11.0°C
Burgas14.4°C10.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Bułgarii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Nessebar, Bułgaria

Nessebar, Bułgaria © kidpassage.com

Klimat w Bułgarii

Umiarkowany, na południe - przejściowy do Morza Śródziemnego, chłodniejszy niż w innych miejscach w Europie na tej samej szerokości geograficznej. Średnia temperatura w styczniu wynosi od + 2°C do -2°C, w lipcu - od + 20°C do + 25°C, na wybrzeżu - wyższe, aw górach - nieco poniżej tego poziomu. Średnia temperatura wody morskiej w lecie wynosi 21-23°C. Średnie rozmiary wody mają wysokość od 450 mm na równinach do 1300 mm w górach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Bułgaria: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Sveti Vlas, Bułgaria

Sveti Vlas, Bułgaria © irecommend.ru

Bułgaria: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne