Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Bułgarii

Nessebar, Bułgaria

Nessebar, Bułgaria © kidpassage.com

Bułgaria: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Bułgarii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Bułgarii
#minimalna
23.6oC
#średnia temperatura
24.5oC
#maksymalnie
25.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Bułgarii w ostatnim tygodniu

Bułgaria: informacje o temperaturze wody

Bułgaria znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Czarne. Bułgaria - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 30 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Bułgarii temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Bułgarii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 30 punktów w Bułgarii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Болгарии naprawione w Kiten. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.1oC. I najzimniejszy - w Bałcziku, jego wartość - 23.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Bułgarii roczne wykresy wyglądają następująco:

Słoneczny Brzeg

Nessebar

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Bułgarii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kaliakra24.5°C23.0°C
Bałczik23.8°C23.1°C
Carewo24.4°C21.8°C
Kamchia24.2°C23.3°C
Nessebar24.5°C22.7°C
Sveti Vlas24.8°C23.3°C
Przegląd24.5°C23.3°C
Silistar24.8°C21.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Bułgarii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sveti Vlas, Bułgaria

Sveti Vlas, Bułgaria © irecommend.ru

Klimat w Bułgarii

Umiarkowany, na południe - przejściowy do Morza Śródziemnego, chłodniejszy niż w innych miejscach w Europie na tej samej szerokości geograficznej. Średnia temperatura w styczniu wynosi od + 2°C do -2°C, w lipcu - od + 20°C do + 25°C, na wybrzeżu - wyższe, aw górach - nieco poniżej tego poziomu. Średnia temperatura wody morskiej w lecie wynosi 21-23°C. Średnie rozmiary wody mają wysokość od 450 mm na równinach do 1300 mm w górach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Bułgaria: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Warna, Bułgaria

Warna, Bułgaria © pixabay.com

Bułgaria: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne