Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Ukrainy, temperatura wody w rzekach i jeziorach Ukrainy

Zatoka, Ukraina

Zatoka, Ukraina © topnews.odessa.ua

Ukraina: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Ukrainie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Ukrainie
#minimalna
3.9oC
#średnia temperatura
6.5oC
#maksymalnie
9.0oC

Ukraina: informacje o temperaturze wody

Ukraina znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Czarne i Morze Azowskie. Pokazujemy również temperaturę wody w 21 rzekach i siedmiu jeziorach na Ukrainie. Ukraina jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 145 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Ukrainie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Ukrainie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów na Ukrainie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Украине naprawione do Khorly. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 9.0oC. I najzimniejszy - w jeziorach Szack, jego wartość - 3.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Ukrainie roczne wykresy wyglądają następująco:

Odessa

Kyrylivka

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Ukrainie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Buki3.9°C2.0°C
Jezioro Kugurluy7.5°C6.6°C
Kozin4.8°C3.9°C
Bogusław4.7°C2.8°C
Nikołajew6.8°C5.3°C
Southern8.2°C7.4°C
Gronostaj6.8°C4.9°C
Kinburn Spit8.4°C7.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Ukrainie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kanion Dniestru, Ukraina

Kanion Dniestru, Ukraina © vokrugsveta.ua

Klimat na Ukrainie

Klimat na Ukrainie jest umiarkowany, głównie kontynentalny, na południowym wybrzeżu Krymu - subtropikalnym basenie Morza Śródziemnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -8°C na północnym wschodzie do + 4-8°C na południu Krymu, w lipcu - odpowiednio od + 18°C do + 24°C. Opady na północnym zachodzie spadają do 600-700 mm rocznie, na południowym wschodzie - do 300 mm, w górach Krymskich - 1000-1200 mm, w Karpatach - do 1600 mm, głównie w okresie jesienno-zimowym.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Ukraina: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Chorol, Ukraina

Chorol, Ukraina © photographers.ua

Ukraina: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Ukraina: rzeki

Mierzymy i pokazujemy temperaturę wody w rzekach przepływających przez kraj:

Ukraina: jeziora

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w niektórych jeziorach położonych w kraju:

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne