Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Ukrainy, temperatura wody w rzekach i jeziorach Ukrainy

Nowoazowsk, Ukraina

Nowoazowsk, Ukraina © xn--g1aricf.dn.ua

Ukraina: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Ukrainie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Ukrainie
#minimalna
2.0oC
#średnia temperatura
3.3oC
#maksymalnie
7.0oC

Ukraina: informacje o temperaturze wody

Ukraina znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Czarne i Morze Azowskie. Pokazujemy również temperaturę wody w 21 rzekach i siedmiu jeziorach na Ukrainie. Ukraina jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 145 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Ukrainie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Ukrainie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów na Ukrainie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Украине naprawione do Dunaju (w pobliżu Ismaela). Temperatura wody w tej wiosce wynosi 6.9oC. I najzimniejszy - na Mierzei Belosarajskiego, jego wartość - 2.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Ukrainie roczne wykresy wyglądają następująco:

Odessa

Morze Czarne, Krym

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Ukrainie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Shabo5.3°C2.3°C
Chersoniu2.9°C4.6°C
Czernihowa3.0°C1.7°C
Nowa Kachowka2.9°C4.3°C
Primorsk2.3°C1.3°C
Chmielnicki3.0°C1.6°C
Czarnobyl2.9°C2.1°C
Sergeevka5.1°C2.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Ukrainie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Biała Cerkow, Ukraina

Biała Cerkow, Ukraina

Klimat na Ukrainie

Klimat na Ukrainie jest umiarkowany, głównie kontynentalny, na południowym wybrzeżu Krymu - subtropikalnym basenie Morza Śródziemnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -8°C na północnym wschodzie do + 4-8°C na południu Krymu, w lipcu - odpowiednio od + 18°C do + 24°C. Opady na północnym zachodzie spadają do 600-700 mm rocznie, na południowym wschodzie - do 300 mm, w górach Krymskich - 1000-1200 mm, w Karpatach - do 1600 mm, głównie w okresie jesienno-zimowym.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Ukraina: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Cietrzew (w pobliżu Żytomierza), Ukraina

Cietrzew (w pobliżu Żytomierza), Ukraina © zhzh.info

Ukraina: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Ukraina: rzeki

Mierzymy i pokazujemy temperaturę wody w rzekach przepływających przez kraj:

Ukraina: jeziora

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w niektórych jeziorach położonych w kraju:

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne