Wersja strony w języku polskim
Akhtanizovskaya, Rosja
Akhtanizovskaya, Rosja | © Игорь Кузнецов

Aktualna temperatura wody w Morzu Azowskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Azowskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
1.4°C
#średni
3.3°C
#maksymalny
7.2°C

W tej chwili na plażach na Morzu Azowskim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Azowskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Azowskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Primorskiy Posad, Ukraina
Primorskiy Posad, Ukraina | © Владимир Переклицкий

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Naberezhnoe. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 7.6°C. I najzimniejszy w Novopetrovka, jego wartość 1.7°C.

Temperatura wody na Morzu Azowskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Scholkine4.5°C9.2°C
Berdiańsk2.1°C5.7°C
Mariupol2.0°C4.5°C
Yeisk1.7°C4.3°C
Golubickaya4.7°C9.5°C
Azov4.8°C9.2°C
Taganrog Bay1.9°C3.1°C
Kirillovka3.0°C6.0°C
Kuchugury4.6°C9.5°C
Solyanoe5.2°C11.1°C
Kazantip4.3°C9.2°C
Kamenskoe5.3°C11.7°C
Temruk5.1°C9.5°C
Primorsk2.5°C6.1°C
Schastlivcevo2.0°C6.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.