Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Kaspijskie

Manas, Rosja

Manas, Rosja © www.riadagestan.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Kaspijskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Kaspijskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Kaspijskie
#minimalna
12.3oC
#średnia temperatura
14.2oC
#maksymalnie
16.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Kaspijskie w ostatnim tygodniu

Morze Kaspijskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Kaspijskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Kaspijskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Kaspijskie nagrane dzisiaj w Astara. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.4oC. I najzimniejszy - w Kaspiisk, jego wartość - 12.3oC.

Temperatura wody w Morze Kaspijskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 16-ти punktów w Morze Kaspijskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Kaspijskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Baku, Azerbejdżan

Derbent, Rosja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Kaspijskie.

MiastoWodaPowietrze
Dial13.5°C7.3°C
Derbent13.8°C6.3°C
Sumgait14.4°C8.4°C
Izberbash12.7°C4.9°C
Novhani14.8°C8.4°C
Lankaran15.8°C9.4°C
Lokbatan14.5°C8.4°C
Bilgia14.9°C8.4°C
Machaczkala12.8°C3.3°C
Baku14.9°C8.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Kaspijskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Dial, Azerbejdżan

Dial, Azerbejdżan © tripadvisor.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne