Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Kaspijskie

Machaczkala, Rosja

Machaczkala, Rosja © www.tourister.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Kaspijskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Kaspijskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Kaspijskie
#minimalna
23.8oC
#średnia temperatura
25.7oC
#maksymalnie
28.0oC

Morze Kaspijskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Kaspijskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Kaspijskie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Kaspijskie nagrane dzisiaj w Lankaran. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.1oC. I najzimniejszy - w Kaspiisk, jego wartość - 23.4oC.

Temperatura wody w Morze Kaspijskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 16-ти punktów w Morze Kaspijskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Kaspijskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Baku, Azerbejdżan

Lankaran, Azerbejdżan

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Kaspijskie.

MiastoWodaPowietrze
Lankaran28.1°C29.5°C
Neftchala26.9°C29.5°C
Izberbash23.9°C30.8°C
Astara27.7°C29.5°C
Machaczkala23.9°C31.0°C
Lokbatan27.5°C27.5°C
Derbent26.0°C28.3°C
Mardakian26.7°C27.5°C
Sumgait26.7°C27.5°C
Baku27.5°C27.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Kaspijskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Machaczkala, Rosja

Machaczkala, Rosja © etokavkaz.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne