Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Azerbejdżanu

Lankaran, Azerbejdżan

Lankaran, Azerbejdżan

Azerbejdżan: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Azerbejdżanie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Azerbejdżanie
#minimalna
6.7oC
#średnia temperatura
7.6oC
#maksymalnie
9.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Azerbejdżanie w ostatnim tygodniu

Azerbejdżan: informacje o temperaturze wody

Azerbejdżan znajduje się w Azji. Kraj jest obmywany przez Morze Kaspijskie. Azerbejdżan to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Azerbejdżanie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Azerbejdżanie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziesięć punktów w Azerbejdżanie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Азербайджане naprawione w Astara. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 9.0oC. I najzimniejszy - w Nabran, jego wartość - 6.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Azerbejdżanie roczne wykresy wyglądają następująco:

Baku

Mardakian

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Azerbejdżanie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Dial6.6°C5.9°C
Baku7.4°C5.5°C
Lokbatan7.2°C5.5°C
Astara9.0°C8.9°C
Bilgia7.4°C5.5°C
Neftchala8.3°C8.9°C
Novhani7.3°C5.5°C
Mardakian7.4°C5.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Azerbejdżanie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Dial, Azerbejdżan

Dial, Azerbejdżan © tripadvisor.com

Klimat w Azerbejdżanie

Przejściowy od umiarkowanego do subtropikalnego. Z powodu silnego wpływu strefowania wysokościowego terytorium kraju jest dość niejednorodne w warunkach pogodowych (w sumie jest 9 stref klimatycznych). Średnia lipca temperatura wynosi od + 5°C w pogórzu do +27°C przy ujściu stycznia odpowiednio -10°C i + 3 O C maksymalne temperatury latem może osiągnąć 45°C (Dzhulfa), Winter termometr na obszarach górskich może spaść w nocy do -40 o C. Opady spadają z 200 mm. rocznie na stokach u podnóża Wielkiego Kaukazu, do 1200-1700 mm. na nizinie Lankaran. Charakterystyczne są silne wiatry północne, głównie jesienią.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Azerbejdżan: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Baku, Azerbejdżan

Baku, Azerbejdżan

Azerbejdżan: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne