Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Kreteńskie

Santorini, Grecja

Santorini, Grecja © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Kreteńskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Kreteńskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Kreteńskie
#minimalna
24.3oC
#średnia temperatura
25.9oC
#maksymalnie
26.6oC

Morze Kreteńskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Kreteńskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Kreteńskie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Kreteńskie nagrane dzisiaj w Paleochora. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.6oC. I najzimniejszy - w Imerovigli, jego wartość - 24.2oC.

Temperatura wody w Morze Kreteńskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 28 punktów w Morze Kreteńskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Kreteńskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Chania, Grecja

Heraklion, Grecja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Kreteńskie.

MiastoWodaPowietrze
Adela26.0°C26.2°C
Malia26.2°C25.9°C
Elounda26.5°C26.8°C
Platanias25.8°C27.5°C
Ierapetra26.0°C26.8°C
Matala26.0°C26.4°C
wyspa Thira25.2°C26.1°C
Agios Nikolaos26.0°C26.8°C
Panormo26.3°C26.2°C
Agia Pelagia26.0°C25.1°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Kreteńskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Kreta, Grecja

Kreta, Grecja © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne