Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Fińska

Ust-Luga, Rosja

Ust-Luga, Rosja © ria.ru

Aktualna temperatura wody w Zatoka Fińska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Fińska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Fińska
#minimalna
18.0oC
#średnia temperatura
19.1oC
#maksymalnie
20.8oC

Zatoka Fińska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Fińska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Fińska temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Zatoka Fińska nagrane dzisiaj w Toila. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 20.7oC. I najzimniejszy - Teekkarikilaye, jego wartość - 18.1oC.

Temperatura wody w Zatoka Fińska wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 38 punktów w Zatoka Fińska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Fińska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Tallinn, Estonia

Petersburg, Rosja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Fińska.

MiastoWodaPowietrze
Narva-Joessuu20.7°C13.7°C
Hanko19.2°C17.0°C
Espoo18.6°C15.3°C
Sillamäe20.3°C13.7°C
Wyszsk19.6°C12.7°C
Radziecki19.4°C13.0°C
Ust-Luga19.5°C14.1°C
Kronstadt19.3°C14.1°C
Solar19.9°C12.4°C
Haabneem18.8°C13.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Fińska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Petersburg, Rosja

Petersburg, Rosja © peterburg.center

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne