Wersja strony w języku polskim
Narva-Joessu, Estonia
Narva-Joessu, Estonia | © Andres Grents

Aktualna temperatura wody w Zatoce Fińskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Fińskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.0°C
#średni
0.1°C
#maksymalny
1.0°C

W tej chwili na plażach w Zatoce Fińskiej temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Zatoka Fińska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Fińska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kolga-Aabla, Estonia
Kolga-Aabla, Estonia | © Aleksandr Barsukov

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Hostnas. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 0.9°C. I najzimniejszy w Sankt Petersburgu, jego wartość -1.1°C.

Temperatura wody w Zatoce Fińskiej wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Fińska: informacje ogólne

Porkala, Finlandia
Porkala, Finlandia | © Ulla Andersson

Zatoka Fińska to zatoka we wschodniej części Morza Bałtyckiego, obmywająca brzegi Finlandii, Rosji i Estonii. Za zachodnią granicę zatoki uważa się wyimaginowaną linię między półwyspem Hanko a przylądkiem Pyyzaspea (położonym w pobliżu wyspy Osmussaar).

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Sankt Petersburg-1.1°C-7.3°C
Tallin0.8°C-3.5°C
Ust Luga-0.3°C-5.8°C
Helsinki0.3°C-5.1°C
Kronshtadt-0.9°C-7.3°C
Sestroretsk-0.8°C-7.3°C
Primorsk-0.3°C-7.7°C
Wyborg-0.4°C-7.7°C
Zelenogorsk-0.7°C-7.3°C
Narva-Joessu-0.5°C-4.5°C
Solnechnoye-0.8°C-7.3°C
Porvoo0.0°C-6.4°C
Petergof-1.0°C-7.3°C
Górskaja-0.9°C-7.3°C
Otaniemi0.6°C-5.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.