Wersja strony w języku polskim
Porkala, Finlandia
Porkala, Finlandia | © Ulla Andersson

Aktualna temperatura wody w Zatoce Fińskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Fińskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
14.6°C
#średni
15.2°C
#maksymalny
15.7°C

W tej chwili temperatura wody na plażach nad Morzem Czarnym jest całkiem fajna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Zatoka Fińska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Fińska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Naissaar, Estonia
Naissaar, Estonia | © Margot-Helena Kasari

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w języku Keila-Joa. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 15.8°C. I najzimniejszy w Teekkarikylae, jego wartość 14.5°C.

Temperatura wody w Zatoce Fińskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Fińska: informacje ogólne

Wyborg, Rosja
Wyborg, Rosja | © Павел Голубев

Zatoka Fińska to zatoka we wschodniej części Morza Bałtyckiego, obmywająca brzegi Finlandii, Rosji i Estonii. Za zachodnią granicę zatoki uważa się wyimaginowaną linię między półwyspem Hanko a przylądkiem Pyyzaspea (położonym w pobliżu wyspy Osmussaar).

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Sankt Petersburg14.9°C18.1°C
Helsinki14.6°C14.3°C
Tallin15.1°C14.7°C
Kotka15.1°C15.1°C
Hanko14.8°C14.8°C
Sestroretsk15.2°C18.1°C
Solnechnoye15.3°C18.1°C
Zelenogorsk15.1°C18.1°C
Pirita15.3°C14.7°C
Porvoo14.8°C14.5°C
Toila15.6°C15.4°C
Hamina15.1°C15.1°C
Wyborg15.1°C15.6°C
Kronshtadt15.1°C18.1°C
Narva-Joessu15.4°C15.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.