Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Barentsa

Murmańsk, Rosja

Murmańsk, Rosja © regnum.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Barentsa. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Barentsa. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Barentsa
#minimalna
12.3oC
#średnia temperatura
12.6oC
#maksymalnie
12.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Barentsa w ostatnim tygodniu

Morze Barentsa: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Barentsa: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Barentsa temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Barentsa nagrane dzisiaj w Murmańsku. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 12.4oC. I najzimniejszy - w Polar, jego wartość - 11.9oC.

Temperatura wody w Morze Barentsa spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez pięć punktów w Morze Barentsa w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Barentsa, roczne wykresy wyglądają następująco:

Murmańsk, Rosja

Teriberka, Rosja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Barentsa.

MiastoWodaPowietrze
Teriberka12.3°C8.1°C
Polar11.9°C8.8°C
Gadzhiyevo12.3°C8.8°C
Vidyaevo12.2°C8.4°C
Murmańsk12.4°C8.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Barentsa. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Murmansk, Rosja

Murmansk, Rosja © www.dive.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne