Wersja strony w języku polskim
Murmańsk, Rosja
Murmańsk, Rosja | © Asker

Aktualna temperatura wody w Morzu Barentsa. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Barentsa.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.6°C
#średni
1.2°C
#maksymalny
4.2°C

W tej chwili na plażach na Morzu Barentsa temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Barentsa: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Barentsa: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Skarsvag, Norwegia
Skarsvag, Norwegia | © Knut Arve Isaksen

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Skarsvag. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 4.2°C. I najzimniejszy w Longyearbyen, jego wartość -0.6°C.

Temperatura wody na Morzu Barentsa spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Barentsa: informacje ogólne

Murmansk, Rosja
Murmansk, Rosja | © mir-znaniy.com

Morze Barentsa to marginalne morze Oceanu Arktycznego. Myje brzegi Rosji i Norwegii. Morze ogranicza się do północnego wybrzeża Europy i archipelagu Svalbard, Ziemi Franciszka Józefa i Nowej Ziemi.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Murmańsk1.6°C12.0°C
Teriberka1.1°C7.3°C
Polyarnyy1.0°C12.0°C
Gadzhiyevo1.1°C12.0°C
Longyearbyen-0.6°C-2.8°C
Vidyayevo1.5°C12.0°C
Skarsvag4.2°C5.2°C
Barentsburg-0.2°C-2.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Skarsvag, Norwegia
Skarsvag, Norwegia | © Pier Giuseppe Bianchi

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.