Wersja strony w języku polskim
Upernavik, Grenlandia
Upernavik, Grenlandia | © BW Stiegler

Aktualna temperatura wody w Morzu Baffina. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Baffina.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.9°C
#średni
-1.5°C
#maksymalny
-0.9°C

W tej chwili na plażach w Morzu Baffina temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Baffina: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Baffina: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Qasigiannguit, Grenlandia
Qasigiannguit, Grenlandia | © Asasaq605_-

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Maniitsoq. Temperatura wody w tym miejscu wynosi -0.9°C. I najzimniejszy w Upernavik, jego wartość -1.9°C.

Temperatura wody w Morzu Baffina wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Baffina: informacje ogólne

Uummannaq, Grenlandia
Uummannaq, Grenlandia | © Klaus Hindsø

Baffin Sea, dawniej Baffin Bay, Baffin Bay, Bilot Bay - morze Oceanu Arktycznego, graniczące z Morzem Labradorskim Oceanu Atlantyckiego i obmywające zachodnie wybrzeże Grenlandii. Długość morza z północy na południe wynosi 1130 km.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Upernavik-1.9°C-25.2°C
Maniitsoq-0.9°C-6.0°C
Ilulissat-1.6°C-11.0°C
Qasigiannguit-1.7°C-10.8°C
Uummannaq-1.7°C-12.7°C
Sisimiut-1.1°C-10.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Uummannaq, Grenlandia
Uummannaq, Grenlandia | © Steven Carritt

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.