Wersja strony w języku polskim
Andalsnes, Norwegia
Andalsnes, Norwegia | © Виктор Федорончук

Aktualna temperatura wody w Morzu Norweskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Norweskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
2.3°C
#średni
5.4°C
#maksymalny
7.2°C

W tej chwili na plażach w Morzu Norweskim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Norweskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Norweskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Vardo, Norwegia
Vardo, Norwegia | © Dr. Klaus-Jürgen Gensch

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Askvoll. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 7.4°C. I najzimniejszy w Hatteng, jego wartość 2.4°C.

Temperatura wody w Morzu Norweskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Norweskie: informacje ogólne

Steinkjer, Norwegia
Steinkjer, Norwegia | © Grethe Malmo

Morze Norweskie to morze brzegowe Oceanu Arktycznego, pomiędzy Półwyspem Skandynawskim, Islandią i wyspą Jan Mayen. Powierzchnia wynosi 1340 tys. Km². Zasolenie - 35 ‰. Największa głębokość to 3970 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Tromso4.1°C7.9°C
Trondheim6.2°C8.1°C
Molde6.1°C8.9°C
Alesund6.0°C10.4°C
Hammerfest4.0°C5.0°C
Andalsnes6.3°C8.7°C
Narwik4.2°C5.7°C
Kristiansund6.1°C10.9°C
Sandnessjoen5.1°C8.8°C
Kirkenes3.1°C5.8°C
Sortland4.8°C8.0°C
Reine4.9°C7.2°C
Svolvaer4.8°C8.2°C
Sykkylven5.7°C10.4°C
Rognan4.3°C9.2°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.