Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze norweskie

Sogn Og Fjordane, Norwegia

Sogn Og Fjordane, Norwegia © triplook.me

Aktualna temperatura wody w Morze norweskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze norweskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze norweskie
#minimalna
9.6oC
#średnia temperatura
13.5oC
#maksymalnie
16.3oC

Morze norweskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze norweskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze norweskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Najcieplejsza woda w Morze norweskie nagrane dzisiaj w Eivinvik. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.1oC. I najzimniejszy - w Skjervoi, jego wartość - 9.5oC.

Temperatura wody w Morze norweskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze norweskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze norweskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Mosvik, Norwegia

Dale, Norwegia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze norweskie.

MiastoWodaPowietrze
Hammerfest10.4°C8.2°C
Fauske12.8°C12.4°C
Straumen14.4°C12.8°C
Hopen13.8°C16.3°C
Sorreisa11.9°C9.0°C
Straum13.0°C12.3°C
Sikkilven14.4°C17.5°C
Sortland13.1°C12.3°C
Grillefjord13.1°C11.0°C
Roan14.7°C14.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze norweskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Sogn Og Fjordane, Norwegia

Sogn Og Fjordane, Norwegia © www.goodfon.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne