Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Botnicka

Keminmaa, Finlandia

Keminmaa, Finlandia © marinas.com

Aktualna temperatura wody w Zatoka Botnicka. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Botnicka. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Botnicka
#minimalna
15.6oC
#średnia temperatura
17.1oC
#maksymalnie
18.6oC

Zatoka Botnicka: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Botnicka: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Botnicka temperatura wody jest ogólnie chłodna, nie dla wszystkich. Chociaż są kurorty, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Najcieplejsza woda w Zatoka Botnicka nagrane dzisiaj do Merimasku. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 18.6oC. I najzimniejszy - w Ursviken, jego wartość - 15.6oC.

Temperatura wody w Zatoka Botnicka wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 49 punktów w Zatoka Botnicka w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Botnicka, roczne wykresy wyglądają następująco:

Helsinki, Finlandia

Waza, Finlandia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Botnicka.

MiastoWodaPowietrze
Haukipudas16.7°C15.6°C
Parainen18.6°C19.0°C
Laency Turunmaa18.4°C19.0°C
Kuivaniemi17.0°C17.0°C
Keminmaa17.2°C17.0°C
Calix16.9°C14.9°C
Turku18.6°C19.0°C
Holmsund16.2°C13.4°C
Inio18.2°C18.4°C
Raahe16.9°C16.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Botnicka. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Prowincja Zachodnia Finlandia, Finlandia

Prowincja Zachodnia Finlandia, Finlandia

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne