Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na wybrzeżu Szwecji

Szwecja

Szwecja © pixabay.com

Szwecja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Szwecji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Szwecji
#minimalna
4.4oC
#średnia temperatura
8.0oC
#maksymalnie
10.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Szwecji w ostatnim tygodniu

Szwecja: informacje o temperaturze wody

Szwecja znajduje się w Europie. Kraj jest myty przez trzy morza, takie jak Morze Bałtyckie, Zatokę Botnicką, Morze Północne. Szwecja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 73 osiedli i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Szwecji temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Szwecji ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Szwecji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Швеции naprawione w Simrishamn. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 10.3oC. I najzimniejszy - w Rolfs, jego wartość - 4.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Szwecji roczne wykresy wyglądają następująco:

Sztokholm

Alounda

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Szwecji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Obbola6.2°C2.1°C
Malmo9.6°C1.8°C
Rinkabiholm9.1°C0.6°C
Donso9.8°C2.4°C
Sundsbruck6.1°C-1.9°C
Nordmaling6.4°C1.2°C
Tros8.0°C0.6°C
Bilddal9.8°C2.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Szwecji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kalmary, Szwecja

Kalmary, Szwecja © columbista.com

Klimat w Szwecji

Umiarkowany. Latem temperatura rzadko wzrasta powyżej +22°C (w regionach górskich do 17°C). Zimą w większości części kraju temperatura nie spada poniżej -16 o C, tylko na północy przymrozki dość często spadają poniżej -22 o C. Opady spadają z 500-700 mm. rocznie na równinach do 1500-2000 mm. na zachodnich zboczach gór. Mokre morskie masy powietrza z Północnego Atlantyku i Morza Bałtyckiego często przynoszą dość zmienną pogodę z opadami i wiatrami, szczególnie poza sezonem.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Szwecja: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gotlandia, Szwecja

Gotlandia, Szwecja © pixabay.com

Szwecja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne