Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu i fiordach Norwegii

Hordaland, Norwegia

Hordaland, Norwegia © Википедия

Norwegia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Norwegii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Norwegii
#minimalna
6.9oC
#średnia temperatura
13.7oC
#maksymalnie
18.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Norwegii w ostatnim tygodniu

Norwegia: informacje o temperaturze wody

Norwegia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Norweskie i Morze Północne. Norwegia jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 187 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Norwegii temperatura wody jest inna. Oprócz bardzo zimnych miejsc, są też takie, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Norwegii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Norwegii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Норвегии naprawione w Drobak. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 18.7oC. I najzimniejszy - w Honningsvåg, jego wartość - 6.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Norwegii roczne wykresy wyglądają następująco:

Oslo

Sandvika

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Norwegii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Hansnes7.3°C7.1°C
Kristiansund12.2°C12.5°C
Steinkier12.9°C10.9°C
Colvereid12.9°C13.6°C
Ramberg11.5°C10.7°C
Yudahberg15.9°C12.0°C
Tvedestrand17.1°C11.3°C
Eide12.9°C12.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Norwegii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Alesund, Norwegia

Alesund, Norwegia © pixabay.com

Klimat w Norwegii

Dzięki Prądowi Zatokowemu i Prądowi Północnoatlantyckiego obszary przybrzeżne mają łagodny, umiarkowany klimat morski (na dalekiej północy - subarktyka). We wnętrzu, zwłaszcza w górach, klimat kontynentalny jest cieplejszy w lecie i chłodniejszy w zimie. Stycznia temperatura waha się od + 2°C na południowym zachodzie do -12°C na północy, w lipcu - odpowiednio od + 15°C do + 6°C, chociaż czasami powietrze ogrzewa się do + 25°C nawet na północy. Opady spadają z 300 mm rocznie na wschodzie kraju do 3000 mm na zachodnich zboczach gór. W północnej części kraju, poza kołem podbiegunowym, u szczytu lata jest dzień polarny, a zimą króluje noc polarna.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Norwegia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Straum, Kirkenes, Vardo

Nordland, Norwegia

Nordland, Norwegia © pixabay.com

Norwegia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne