Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Ocean Arktyczny

Nunavut, Kanada

Nunavut, Kanada © PlanetWare

Aktualna temperatura wody w Ocean Arktyczny. Prognoza zmian temperatury wody w Ocean Arktyczny. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Ocean Arktyczny
#minimalna
-0.7oC
#średnia temperatura
0.5oC
#maksymalnie
1.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Ocean Arktyczny w ostatnim tygodniu

Ocean Arktyczny: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Arktyczny: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Ocean Arktyczny temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Najcieplejsza woda w Ocean Arktyczny nagrane dzisiaj do Kugluktuk. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 1.6oC. I najzimniejszy - w Joa Haven, jego wartość - -0.7oC.

Temperatura wody w Ocean Arktyczny ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Ocean Arktyczny w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Ocean Arktyczny, roczne wykresy wyglądają następująco:

Kugluktuk, Kanada

Joa Haven, Kanada

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Ocean Arktyczny.

MiastoWodaPowietrze
Pangnirtung0.7°C-11.6°C
Kugluktuk1.6°C-12.7°C
Joa Haven-0.7°C-15.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Ocean Arktyczny. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne