Wersja strony w języku polskim
Kangiqsujuaq, Kanada
Kangiqsujuaq, Kanada | © Eva Wu

Aktualna temperatura wody w Hudson's Bay. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Hudsona.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.8°C
#średni
-1.6°C
#maksymalny
-1.2°C

W tej chwili na plażach w Hudson's Bay temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Hudson's Bay: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Hudson's Bay: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Tasiujaq, Kanada
Tasiujaq, Kanada | © Sergey Ryabov

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kuujjuarapik. Temperatura wody w tym miejscu wynosi -1.2°C. I najzimniejszy w Killiniq, jego wartość -1.8°C.

Temperatura wody w Hudson's Bay wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Hudson's Bay: informacje ogólne

Havre Saint Pierre, Kanada
Havre Saint Pierre, Kanada | © Вячеслав Ерошин

Zatoka Hudsona to część Oceanu Arktycznego, przylegająca również do Oceanu Atlantyckiego. W rzeczywistości jest to morze śródlądowe, otoczone od wschodu, południa i zachodu ziemiami kanadyjskich prowincji Quebec, Ontario, Manitoba, a także terytorium Nunavut.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Saint Augustin-1.6°C-9.6°C
Havre Saint Pierre-1.6°C-7.6°C
Killiniq-1.8°C-14.9°C
Aupaluk-1.6°C-23.6°C
Quaqtaq-1.7°C-23.3°C
Kangiqsujuaq-1.8°C-21.5°C
Salluit-1.8°C-14.4°C
Ivujivik-1.8°C-14.9°C
Akulivik-1.7°C-16.8°C
Puvirnituq-1.5°C-19.0°C
Inukjuak-1.5°C-18.5°C
Umiujaq-1.5°C-22.8°C
Kuujjuarapik-1.2°C-20.1°C
Kashechewan-1.3°C-13.4°C
Winisk-1.4°C-6.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Salluit, Kanada
Salluit, Kanada | © Sylvain Lamothe

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.