Wersja strony w języku polskim
Rankin Inlet, Kanada
Rankin Inlet, Kanada | © Ken Peters

Aktualna temperatura wody w Hudson's Bay. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Hudsona.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
2.3°C
#średni
5.7°C
#maksymalny
11.5°C

W tej chwili na plażach w Hudson's Bay temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Hudson's Bay: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Hudson's Bay: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kuujjuarapik, Kanada
Kuujjuarapik, Kanada | © Sergey Ryabov

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kashechewan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 12.0°C. I najzimniejszy w Aupaluk, jego wartość 2.3°C.

Temperatura wody w Hudson's Bay wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Hudson's Bay: informacje ogólne

Havre Saint Pierre, Kanada
Havre Saint Pierre, Kanada | © Вячеслав Ерошин

Zatoka Hudsona to część Oceanu Arktycznego, przylegająca również do Oceanu Atlantyckiego. W rzeczywistości jest to morze śródlądowe, otoczone od wschodu, południa i zachodu ziemiami kanadyjskich prowincji Quebec, Ontario, Manitoba, a także terytorium Nunavut.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Salluit4.2°C5.9°C
Saint Augustin8.2°C10.2°C
Havre Saint Pierre10.5°C9.4°C
Killiniq3.0°C2.0°C
Ivujivik4.4°C6.4°C
Akulivik5.8°C6.8°C
Inukjuak6.4°C8.7°C
Kuujjuarapik8.4°C9.8°C
Rankin Inlet3.3°C3.8°C
Aupaluk2.3°C4.1°C
Kashechewan12.0°C10.8°C
Winisk8.5°C7.5°C
Kangiqsujuaq2.9°C1.5°C
Quaqtaq2.5°C1.5°C
Puvirnituq6.1°C7.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Havre Saint Pierre, Kanada
Havre Saint Pierre, Kanada | © Olivier Lamarche

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.