Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Hudsona

Saint-Augustin, Kanada

Saint-Augustin, Kanada © touristam.com

Aktualna temperatura wody w Zatoka Hudsona. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Hudsona. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Hudsona
#minimalna
6.4oC
#średnia temperatura
9.1oC
#maksymalnie
10.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Zatoka Hudsona w ostatnim tygodniu

Zatoka Hudsona: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Hudsona: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Hudsona temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Najcieplejsza woda w Zatoka Hudsona nagrane dzisiaj w Saint-Augustin. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 10.4oC. I najzimniejszy - w Rankin Inlet, jego wartość - 6.4oC.

Temperatura wody w Zatoka Hudsona ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Zatoka Hudsona w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Hudsona, roczne wykresy wyglądają następująco:

Rankin Inlet, Kanada

Avr-Saint-Pierre, Kanada

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Hudsona.

MiastoWodaPowietrze
Rankin Inlet6.4°C4.4°C
Saint-Augustin10.4°C10.8°C
Avr-Saint-Pierre10.4°C9.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Hudsona. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne