Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w estońskich kurortach

Ida Virumaa, Estonia

Ida Virumaa, Estonia © alkopona.livejournal.com

Estonia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Estonii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Estonii
#minimalna
0.7oC
#średnia temperatura
2.9oC
#maksymalnie
4.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Estonii w ostatnim tygodniu

Estonia: informacje o temperaturze wody

Estonia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie, Zatoka Fińska. Estonia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Estonii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Estonii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 15-ти punktów w Estonii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Эстонии naprawione w Kuressaare. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 4.4oC. I najzimniejszy - w Sillamäe, jego wartość - 0.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Estonii roczne wykresy wyglądają następująco:

Narva-Joessuu

Tallinn

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Estonii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Pirita3.1°C-4.0°C
Pärnu2.7°C-5.7°C
Tallinn3.0°C-4.0°C
Narva-Joessuu0.4°C-5.0°C
Sillamäe0.4°C-5.0°C
Toila0.4°C-5.0°C
Randvere3.2°C-4.0°C
Haabneem3.0°C-4.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Estonii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Tallinn, Estonia

Tallinn, Estonia © pixabay.com

Klimat w Estonii

Klimat w Estonii jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego: wzdłuż granicy Bałtyku - morski, z dala od morza - bliżej umiarkowanego kontynentalnego. Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi -4-7ºС, w lipcu + 15-17ºС. Opady trwają do 700 mm rocznie, dostępne w okresie jesienno-zimowym (późne lato jest również często deszczowe). Ze względu na wpływ na masę powietrza pogoda jest dość zmienna i często może się zmieniać kilka razy dziennie, szczególnie wiosną i jesienią.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Estonia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Haapsalu

Pärnu, Estonia

Pärnu, Estonia © magput.ru

Estonia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne