Wersja strony w języku polskim
Haabneeme, Estonia
Haabneeme, Estonia | © Kaile Priimets

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Estonii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Estonii

#minimalny
11.5°C
#średni
12.0°C
#maksymalny
12.6°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Estonii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Estonii

Teraz na plażach w Estonii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Estonii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Orjaku, Estonia
Orjaku, Estonia | © GoZa MiTe

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Estonii w Kuressaare. Jego wartość w tej lokalizacji to 12.9°C. A najzimniejszy jest w Toila, jego wartość 11.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Estonii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Estonii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Narva-Joessu11.8°C7.2°C
Parnu11.8°C6.3°C
Tallin11.4°C6.6°C
Toila11.2°C7.2°C
Sillamae11.5°C7.2°C
Pirita12.0°C6.6°C
Salmistu11.8°C6.6°C
wyspa Saaremaa12.4°C11.8°C
Kasmu11.6°C7.3°C
Haapsalu12.1°C6.9°C
Haabneeme11.7°C6.6°C
Kuressaare12.9°C11.8°C
Kolga-Aabla12.1°C6.6°C
Keila-Joa11.4°C6.8°C
Naissaar11.9°C6.6°C

Klimat w Estonii

Tallin, Estonia
Tallin, Estonia | © pixabay.com

Estonia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie, Zatoka Fińska. Estonia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Klimat w Estonii jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego: wzdłuż granicy Bałtyku - morski, z dala od morza - bliżej umiarkowanego kontynentalnego. Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi -4-7ºС, w lipcu + 15-17ºС. Opady trwają do 700 mm rocznie, dostępne w okresie jesienno-zimowym (późne lato jest również często deszczowe). Ze względu na wpływ na masę powietrza pogoda jest dość zmienna i często może się zmieniać kilka razy dziennie, szczególnie wiosną i jesienią.

Estonia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Salmistu, Estonia
Salmistu, Estonia | © Aleksandr Barsukov

Estonia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.