Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w estońskich kurortach

Pärnu, Estonia

Pärnu, Estonia © magput.ru

Estonia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Estonii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Estonii
#minimalna
13.6oC
#średnia temperatura
14.5oC
#maksymalnie
15.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Estonii w ostatnim tygodniu

Estonia: informacje o temperaturze wody

Estonia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie, Zatoka Fińska. Estonia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Estonii temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Estonii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 15-ти punktów w Estonii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Эстонии naprawione w Pärnu. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.0oC. I najzimniejszy - w Tallinie, jego wartość - 13.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Estonii roczne wykresy wyglądają następująco:

Pärnu

Tallinn

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Estonii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Pirita13.8°C16.6°C
Tabasalu14.2°C17.2°C
Orissaare15.6°C17.6°C
Haapsalu15.1°C17.6°C
Rumma13.8°C16.6°C
Haabneem14.3°C16.6°C
Kuressaare15.8°C17.3°C
Randvere13.7°C16.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Estonii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Ida Virumaa, Estonia

Ida Virumaa, Estonia © alkopona.livejournal.com

Klimat w Estonii

Klimat w Estonii jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego: wzdłuż granicy Bałtyku - morski, z dala od morza - bliżej umiarkowanego kontynentalnego. Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi -4-7ºС, w lipcu + 15-17ºС. Opady trwają do 700 mm rocznie, dostępne w okresie jesienno-zimowym (późne lato jest również często deszczowe). Ze względu na wpływ na masę powietrza pogoda jest dość zmienna i często może się zmieniać kilka razy dziennie, szczególnie wiosną i jesienią.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Estonia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Haapsalu

Pirita, Estonia

Pirita, Estonia © ee.sputniknews.ru

Estonia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne