Wersja strony w języku polskim
Kolga-Aabla, Estonia
Kolga-Aabla, Estonia | © Priit Raikma

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Estonii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Estonii

#minimalny
0.4°C
#średni
1.8°C
#maksymalny
2.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Estonii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Estonii

Obecnie na plażach w Estonii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Estonii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Kuressaare, Estonia
Kuressaare, Estonia | © Kristjan Puistaja

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Estonii na wyspie Saaremaa. Jego wartość w tej lokalizacji to 3.1°C. A najzimniejszy jest w Haademeeste, jego wartość 0.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Estonii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Estonii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tallin1.8°C5.4°C
Parnu0.7°C6.2°C
Pirita1.8°C5.4°C
wyspa Saaremaa3.1°C7.6°C
Kuressaare3.0°C7.6°C
Muuga1.9°C5.4°C
Haapsalu2.3°C6.2°C
Kasmu1.9°C6.9°C
Haabneeme1.8°C5.4°C
Toila1.6°C6.8°C
Paldiski1.8°C5.6°C
Narva-Joessu1.5°C6.8°C
Keila-Joa1.8°C5.6°C
Sillamae1.6°C6.8°C
Randvere1.8°C5.4°C

Klimat w Estonii

Orjaku, Estonia
Orjaku, Estonia | © Urmas Lekk

Estonia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie, Zatoka Fińska. Estonia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Klimat w Estonii jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego: wzdłuż granicy Bałtyku - morski, z dala od morza - bliżej umiarkowanego kontynentalnego. Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi -4-7ºС, w lipcu + 15-17ºС. Opady trwają do 700 mm rocznie, dostępne w okresie jesienno-zimowym (późne lato jest również często deszczowe). Ze względu na wpływ na masę powietrza pogoda jest dość zmienna i często może się zmieniać kilka razy dziennie, szczególnie wiosną i jesienią.

Estonia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Kasmu, Estonia
Kasmu, Estonia | © Tarmo Erik

Estonia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.