Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Rumunii

Mamaia, Rumunia

Mamaia, Rumunia © www.onlinetours.ru

Rumunia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Rumunii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Rumunii
#minimalna
23.6oC
#średnia temperatura
24.0oC
#maksymalnie
24.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Rumunii w ostatnim tygodniu

Rumunia: informacje o temperaturze wody

Rumunia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Czarne. Rumunia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie osiem osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Rumunii woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Rumunii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie osiem punktów w Rumunii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Румынии naprawione w Eforie Nord. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.4oC. I najzimniejszy - w Mangalia, jego wartość - 23.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Rumunii roczne wykresy wyglądają następująco:

Konstanca

Mamaia

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Rumunii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mamaia23.9°C23.4°C
Mangalia23.5°C23.3°C
Vama-Veche24.0°C23.3°C
Eforie Nord24.4°C23.3°C
Sulina24.1°C22.0°C
Costinesti24.2°C23.3°C
Navodari24.4°C23.4°C
Konstanca23.6°C23.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Rumunii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Konstanca, Rumunia

Konstanca, Rumunia

Klimat w Rumunii

Na wschodzie panuje umiarkowany kontynentalny, morski. Na polach średnia temperatura stycznia od 0 do -5 o C, w górach do -10°C od czasu do czasu minimów do -30 O C W lipcu stepowej temperatura wynosi od +20 C do +23 O C. Wytrącanie 300- 700 mm rocznie na równinach, w górach - do 1500 mm. Śnieg w Karpatach leży od grudnia do kwietnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Rumunia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Vama-Veche, Rumunia

Vama-Veche, Rumunia © www.vamaveche.biz

Rumunia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne