Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Rumunii

Vama-Veche, Rumunia

Vama-Veche, Rumunia © www.vamaveche.biz

Rumunia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Rumunii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Rumunii
#minimalna
12.1oC
#średnia temperatura
12.8oC
#maksymalnie
13.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Rumunii w ostatnim tygodniu

Rumunia: informacje o temperaturze wody

Rumunia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Czarne. Rumunia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie osiem osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Rumunii temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Rumunii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie osiem punktów w Rumunii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Румынии naprawione w Vama-Veche. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 13.2oC. I najzimniejszy - w Sulin, jego wartość - 12.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Rumunii roczne wykresy wyglądają następująco:

Konstanca

Mamaia

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Rumunii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mangalia12.8°C9.4°C
Konstanca12.9°C8.0°C
Costinesti12.8°C9.4°C
Sulina12.1°C7.6°C
Vama-Veche13.2°C9.4°C
Mamaia12.8°C8.0°C
Eforie Nord12.8°C9.4°C
Navodari13.1°C8.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Rumunii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Mamaia, Rumunia

Mamaia, Rumunia © turoved.ru

Klimat w Rumunii

Na wschodzie panuje umiarkowany kontynentalny, morski. Na polach średnia temperatura stycznia od 0 do -5 o C, w górach do -10°C od czasu do czasu minimów do -30 O C W lipcu stepowej temperatura wynosi od +20 C do +23 O C. Wytrącanie 300- 700 mm rocznie na równinach, w górach - do 1500 mm. Śnieg w Karpatach leży od grudnia do kwietnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Rumunia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Konstanca, Rumunia

Konstanca, Rumunia

Rumunia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne