Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w gruzińskich kurortach

Ureki, Gruzja

Ureki, Gruzja © ptrip.ru

Gruzja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Gruzji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Gruzji
#minimalna
10.6oC
#średnia temperatura
11.0oC
#maksymalnie
11.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Gruzji w ostatnim tygodniu

Gruzja: informacje o temperaturze wody

Gruzja znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Czarne. Gruzja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Gruzji temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Gruzji ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów w Gruzji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Грузии naprawione w Gonio. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 11.4oC. I najzimniejszy - w Zugdidi, jego wartość - 10.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Gruzji roczne wykresy wyglądają następująco:

Batumi

Kobuleti

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Gruzji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Sarpi11.1°C4.8°C
Ureki10.8°C2.8°C
Zugdidi10.6°C5.4°C
Chakvi10.9°C4.8°C
Gonio11.4°C4.8°C
Batumi11.1°C4.8°C
Makhinjauri11.4°C4.8°C
Anaklia11.1°C5.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Gruzji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Batumi, Gruzja

Batumi, Gruzja © pixabay.com

Klimat w Gruzji

Na zachodzie, subtropikalny, na wschodzie - przejściowy od subtropikalnego do umiarkowanego. W całym kraju sytuacja klimatyczna komplikuje wpływ gór, ale ponieważ większość grzbietów przebiega z zachodu na wschód, nawet w najbardziej odległych obszarach zauważalny jest wpływ ciepłych mas powietrza Morza Czarnego. Średnie temperatury w styczniu wahają się od + 3-9°C na Nizinie Colchis i na Adzharia do -2°C w depresji iberyjskiej. W regionach górskich Swanetia i Dżawachetii temperatury zimą może spaść do -16-20 o C latem jest gorąco i długo - średnia temperatura w sierpniu prawie w całym kraju waha się od +23 C do +26 OC. Opady opadają dość równomiernie przez cały rok, z niewielkimi wzlotami jesienią i zimą. W Imereti i Adjara spada od 1000 do 2800 mm rocznie. opady w Kakheti i Javakheti - 300-600 mm. Na obszarach górskich śnieg spada w listopadzie i pozostaje stabilny do marca-kwietnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gruzja: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Batumi, Gruzja

Batumi, Gruzja © pixabay.com

Gruzja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne