Wersja strony w języku polskim
Piran, Słowenia
Piran, Słowenia | © kuku.travel

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Słowenii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Słowenii

#minimalny
21.7°C
#średni
22.2°C
#maksymalny
22.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Słowenii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Słowenii

Obecnie na plażach w Słowenii temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Temperatura wody w Słowenii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Portoroz, Słowenia
Portoroz, Słowenia | © Ribogojnica Fonda - Fonda Fish Garden

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Słowenii w Izoli. Jego wartość w tej lokalizacji to 22.7°C. A najzimniejszy jest w Plaza Lazaret, jego wartość 21.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Słowenii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Słowenii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Strunjan22.3°C18.9°C
Portoroz21.4°C18.9°C
Piran21.8°C18.9°C
Koper21.4°C18.9°C
Izola22.7°C18.9°C
Lucija22.3°C18.9°C
Ankaran21.8°C18.9°C
Jagodje22.5°C18.9°C
Plaza Lazaret21.4°C18.9°C
Dobrava22.7°C18.9°C

Klimat w Słowenii

Słowenia
Słowenia | © pixabay.com

Słowenia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Słowenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Głównie umiarkowane kontynentalne, z wyraźnie wyróżnionymi trzema strefami klimatycznymi - środkowoeuropejska na wschodzie kraju (gorące lata i mroźne zimy), alpejskie na północnym zachodzie (mroźne zimy i umiarkowane lata) oraz Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku. Latem średnia temperatura powietrza w większości kraju wynosi + 21°C, a zimą - od -2°C na północnym zachodzie do + 6°C na wybrzeżu Adriatyku.

Słowenia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Plaza Lazaret, Słowenia
Plaza Lazaret, Słowenia | © Stephan Andree

Słowenia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.