Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Słowenii

Słowenia

Słowenia © pixabay.com

Słowenia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Słowenii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Słowenii
#minimalna
11.5oC
#średnia temperatura
11.7oC
#maksymalnie
11.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Słowenii w ostatnim tygodniu

Słowenia: informacje o temperaturze wody

Słowenia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Słowenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Słowenii temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie siedem punktów w Słowenii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Словении naprawione w Yagodiye. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 11.9oC. I najzimniejszy - w Portorož, jego wartość - 11.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Słowenii roczne wykresy wyglądają następująco:

Portorož

Isola

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Słowenii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Ankaran11.7°C11.8°C
Yagodiye11.9°C11.8°C
Portorož11.5°C11.8°C
Koper11.9°C11.8°C
Strunjan11.5°C11.8°C
Piran11.5°C11.8°C
Isola11.8°C11.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Słowenii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Koper, Słowenia

Koper, Słowenia © www.orangesmile.com

Klimat w Słowenii

Głównie umiarkowane kontynentalne, z wyraźnie wyróżnionymi trzema strefami klimatycznymi - środkowoeuropejska na wschodzie kraju (gorące lata i mroźne zimy), alpejskie na północnym zachodzie (mroźne zimy i umiarkowane lata) oraz Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku. Latem średnia temperatura powietrza w większości kraju wynosi + 21°C, a zimą - od -2°C na północnym zachodzie do + 6°C na wybrzeżu Adriatyku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Słowenia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Isola, Słowenia

Isola, Słowenia © kuku.travel

Słowenia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne