Wersja strony w języku polskim
Izola, Słowenia
Izola, Słowenia | © kuku.travel

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Słowenii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Słowenii

#minimalny
20.1°C
#średni
20.7°C
#maksymalny
21.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Słowenii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Słowenii

Teraz na plażach w Słowenii temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Słowenii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Koper, Słowenia
Koper, Słowenia | © Peter Feichtinger

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Słowenii w Piran. Jego wartość w tej lokalizacji to 21.3°C. A najzimniejszy jest w Ankaran, jego wartość 20.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Słowenii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Słowenii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Portoroz20.3°C22.2°C
Strunjan21.2°C22.2°C
Izola21.0°C22.2°C
Piran21.3°C22.2°C
Koper20.6°C22.2°C
Lucija20.7°C22.2°C
Ankaran20.3°C22.2°C
Jagodje20.5°C22.2°C
Plaza Lazaret20.8°C22.2°C
Dobrava21.2°C22.2°C

Klimat w Słowenii

Strunjan, Słowenia
Strunjan, Słowenia | © Janez Temlin

Słowenia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Słowenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Głównie umiarkowane kontynentalne, z wyraźnie wyróżnionymi trzema strefami klimatycznymi - środkowoeuropejska na wschodzie kraju (gorące lata i mroźne zimy), alpejskie na północnym zachodzie (mroźne zimy i umiarkowane lata) oraz Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku. Latem średnia temperatura powietrza w większości kraju wynosi + 21°C, a zimą - od -2°C na północnym zachodzie do + 6°C na wybrzeżu Adriatyku.

Słowenia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Ankaran, Słowenia
Ankaran, Słowenia | © Koper Shore Excursions

Słowenia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.