Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Słowenii

Słowenia

Słowenia © pixabay.com

Słowenia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Słowenii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Słowenii
#minimalna
15.1oC
#średnia temperatura
15.3oC
#maksymalnie
15.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Słowenii w ostatnim tygodniu

Słowenia: informacje o temperaturze wody

Słowenia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Słowenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Słowenii temperatura wody jest chłodna, nie dla wszystkich. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody w Słowenii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie siedem punktów w Słowenii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Словении naprawione do Ankaran. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 15.5oC. I najzimniejszy - w Yagodiye, jego wartość - 14.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Słowenii roczne wykresy wyglądają następująco:

Portorož

Piran

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Słowenii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Piran15.1°C14.0°C
Koper15.5°C14.0°C
Isola14.8°C14.0°C
Strunjan14.9°C14.0°C
Yagodiye14.8°C14.0°C
Ankaran15.5°C14.0°C
Portorož15.2°C14.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Słowenii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Piran, Słowenia

Piran, Słowenia © kuku.travel

Klimat w Słowenii

Głównie umiarkowane kontynentalne, z wyraźnie wyróżnionymi trzema strefami klimatycznymi - środkowoeuropejska na wschodzie kraju (gorące lata i mroźne zimy), alpejskie na północnym zachodzie (mroźne zimy i umiarkowane lata) oraz Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku. Latem średnia temperatura powietrza w większości kraju wynosi + 21°C, a zimą - od -2°C na północnym zachodzie do + 6°C na wybrzeżu Adriatyku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Słowenia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Isola, Słowenia

Isola, Słowenia © kuku.travel

Słowenia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne