Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Słowenii

Piran, Słowenia

Piran, Słowenia © Википедия

Słowenia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Słowenii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Słowenii
#minimalna
25.0oC
#średnia temperatura
25.3oC
#maksymalnie
25.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Słowenii w ostatnim tygodniu

Słowenia: informacje o temperaturze wody

Słowenia znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Słowenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Słowenii temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Słowenii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie siedem punktów w Słowenii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Словении naprawione w Koperie 1259. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.7oC. I najzimniejszy - w Isola, jego wartość - 25.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Słowenii roczne wykresy wyglądają następująco:

Piran

Koper

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Słowenii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Isola25.1°C21.9°C
Koper25.7°C21.9°C
Yagodiye25.6°C21.9°C
Strunjan25.3°C21.9°C
Piran25.1°C21.9°C
Portorož25.4°C21.9°C
Ankaran25.5°C21.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Słowenii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Portorož, Słowenia

Portorož, Słowenia © kuku.travel

Klimat w Słowenii

Głównie umiarkowane kontynentalne, z wyraźnie wyróżnionymi trzema strefami klimatycznymi - środkowoeuropejska na wschodzie kraju (gorące lata i mroźne zimy), alpejskie na północnym zachodzie (mroźne zimy i umiarkowane lata) oraz Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku. Latem średnia temperatura powietrza w większości kraju wynosi + 21°C, a zimą - od -2°C na północnym zachodzie do + 6°C na wybrzeżu Adriatyku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Słowenia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Koper, Słowenia

Koper, Słowenia © www.orangesmile.com

Słowenia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne