Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Bośni i Hercegowiny

Neum, Bośnia i Hercegowina

Neum, Bośnia i Hercegowina © ofir-tours.com.ua

Bośnia i Hercegowina: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Bośni i Hercegowinie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Bośni i Hercegowinie
#minimalna
19.0oC
#średnia temperatura
19.0oC
#maksymalnie
19.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Bośni i Hercegowinie w ostatnim tygodniu

Bośnia i Hercegowina: informacje o temperaturze wody

Bośnia i Hercegowina znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Bośnia i Hercegowina to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Bośni i Hercegowinie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Bośni i Hercegowinie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Bośni i Hercegowinie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Bośni i Hercegowinie roczne wykresy wyglądają następująco:

Neum

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Bośni i Hercegowinie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Neum19.0°C10.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Bośni i Hercegowinie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Neum, Bośnia i Hercegowina

Neum, Bośnia i Hercegowina © bih-ru.touristgems.com

Klimat w Bośni i Hercegowinie

Umiarkowany kontynentalny. Ogólny obraz warunków klimatycznych Kraju JEST niejednorodny - w rzeczywistości mozna zaobserwować WIELE Różnych stref mikroklimatycznych związanych ZE specyfiką Lokalnej topografii - nawet sąsiednie odcinki Tej samej doliny Moga wyraźnie różnić SIĘ od Siebie Pogoda z powodu odmiennej topografii. Charakterystyczne cechy charakterystyczne strefy klimatycznej obejmują także szybkie zmiany pogody w ciągu dnia, co się dzieje z różnym ogrzewaniem stoków górskich pod wpływemjemoneżliat padoneoneiat pad pad pad Średnia temperatura latem w dolinach wynosi od +16 do +27 o C, a do + 10-21 w głównych górach (w średniej temperaturze w lipcu wynosi +21 C). Zimą odpowiednio od 0°C do -7°C (w stolicy w styczniu około -1 oC, ale temperatura może spaść do -16°C). Opady spadają z 400 (wschodnie stoki gór) do 1500 (zachodnie) mm rocznie, dostępne latem i wczesną zimą.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Bośnia i Hercegowina: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Neum, Bośnia i Hercegowina

Neum, Bośnia i Hercegowina © www.1zoom.me

Bośnia i Hercegowina: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne