Wersja strony w języku polskim
Neum, Bośnia i Hercegowina
Neum, Bośnia i Hercegowina | © ofir-tours.com.ua

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Bośni i Hercegowinie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Bośni i Hercegowinie

#minimalny
18.7°C
#średni
18.7°C
#maksymalny
18.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Bośni i Hercegowinie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Bośni i Hercegowinie

Teraz na plażach w Bośni i Hercegowinie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Bośni i Hercegowinie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Alesund, Norwegia
Alesund, Norwegia | © Alexei

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Bośni i Hercegowinie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Bośni i Hercegowinie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Neum18.7°C16.5°C

Klimat w Bośni i Hercegowinie

Vama Veche, Rumunia
Vama Veche, Rumunia | © Ion Taranu

Bośnia i Hercegowina znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Bośnia i Hercegowina to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Umiarkowany kontynentalny. Ogólny obraz warunków klimatycznych Kraju JEST niejednorodny - w rzeczywistości mozna zaobserwować WIELE Różnych stref mikroklimatycznych związanych ZE specyfiką Lokalnej topografii - nawet sąsiednie odcinki Tej samej doliny Moga wyraźnie różnić SIĘ od Siebie Pogoda z powodu odmiennej topografii. Charakterystyczne cechy charakterystyczne strefy klimatycznej obejmują także szybkie zmiany pogody w ciągu dnia, co się dzieje z różnym ogrzewaniem stoków górskich pod wpływemjemoneżliat padoneoneiat pad pad pad Średnia temperatura latem w dolinach wynosi od +16 do +27 o C, a do + 10-21 w głównych górach (w średniej temperaturze w lipcu wynosi +21 C). Zimą odpowiednio od 0°C do -7°C (w stolicy w styczniu około -1 oC, ale temperatura może spaść do -16°C). Opady spadają z 400 (wschodnie stoki gór) do 1500 (zachodnie) mm rocznie, dostępne latem i wczesną zimą.

Bośnia i Hercegowina: regiony

Doonbeg, Irlandia
Doonbeg, Irlandia | © niall hannan

Bośnia i Hercegowina: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.