Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Chorwacji

Fažana, Chorwacja

Fažana, Chorwacja © www.horvatia-online.ru

Chorwacja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Chorwacji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Chorwacji
#minimalna
12.6oC
#średnia temperatura
15.2oC
#maksymalnie
16.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Chorwacji w ostatnim tygodniu

Chorwacja: informacje o temperaturze wody

Chorwacja znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Chorwacja jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 122 osiedla i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Chorwacji temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Chorwacji ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Chorwacji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Хорватии naprawione na wyspie Brac. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.7oC. I najzimniejszy - w Novigradzie, jego wartość - 12.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Chorwacji roczne wykresy wyglądają następująco:

Split

Zadar

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Chorwacji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Yale16.0°C9.3°C
Opłaty14.5°C5.9°C
Bol16.0°C9.3°C
Seget-Vranitsa16.1°C6.4°C
Baska14.4°C4.7°C
Posedarya15.8°C8.5°C
Novi Vinodolski13.7°C4.7°C
Tisno15.7°C4.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Chorwacji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Ribaritsa, Chorwacja

Ribaritsa, Chorwacja © www.adriatic.hr

Klimat w Chorwacji

Subtropikalne Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku i umiarkowane kontynentalne są oferowane części kraju (w górach jest dość chłodno, z długimi mroźnymi zimami). Średnia temperatura w lecie wynosi od + 22–24°C na obszarach kontynentalnych do + 28–31°C na wybrzeżu. Opady spadają z 600-700 mm rocznie na dostępne przybrzeżnych do 1000 mm w górach. Na wybrzeżu Adriatyku w Chorwacji słońce świece 270–300 dni w roku (wskaźnik oceny pogody pogody w Europie).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Chorwacja: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Cal, Chorwacja

Cal, Chorwacja © turizm.world

Chorwacja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne