Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Chorwacji

Zadar, Chorwacja

Zadar, Chorwacja © kuku.travel

Chorwacja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Chorwacji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Chorwacji
#minimalna
11.3oC
#średnia temperatura
13.1oC
#maksymalnie
14.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Chorwacji w ostatnim tygodniu

Chorwacja: informacje o temperaturze wody

Chorwacja znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez Morze Adriatyckie. Chorwacja jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 122 osiedla i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Chorwacji temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Chorwacji spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Chorwacji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Хорватии naprawione w opłatach. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.3oC. I najzimniejszy - w Novigradzie, jego wartość - 11.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Chorwacji roczne wykresy wyglądają następująco:

Korcula

Riwiera Makarska

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Chorwacji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Supetar13.6°C15.2°C
Ciovo13.4°C18.4°C
wyspa Hvar13.6°C15.9°C
Posedarya13.0°C15.0°C
Crikvenica11.8°C12.5°C
Bol14.1°C15.2°C
wyspa Rab12.5°C14.8°C
Wielki Drvenik13.9°C18.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Chorwacji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

wyspa Rab, Chorwacja

wyspa Rab, Chorwacja © marin.ru

Klimat w Chorwacji

Subtropikalne Morze Śródziemne na wybrzeżu Adriatyku i umiarkowane kontynentalne są oferowane części kraju (w górach jest dość chłodno, z długimi mroźnymi zimami). Średnia temperatura w lecie wynosi od + 22–24°C na obszarach kontynentalnych do + 28–31°C na wybrzeżu. Opady spadają z 600-700 mm rocznie na dostępne przybrzeżnych do 1000 mm w górach. Na wybrzeżu Adriatyku w Chorwacji słońce świece 270–300 dni w roku (wskaźnik oceny pogody pogody w Europie).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Chorwacja: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Rovinj, Chorwacja

Rovinj, Chorwacja

Chorwacja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne