Wersja strony w języku polskim
Kyrenia, Cypr Północny
Kyrenia, Cypr Północny | © Gabriel Voina-Soptea

Cypr Północny: aktualny temperatura wody na wybrzeżu iw zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Cyprze Północnym. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj Cypr Północny

#minimalny
22.8°C
#średni
23.4°C
#maksymalny
23.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje Cypr Północny w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach Cypr Północny

Teraz na wszystkich plażach Cypr Północny woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody Cypr Północny spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Gazimagusa, Cypr Północny
Gazimagusa, Cypr Północny | © Mariusz Szewczuk

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę Cypr Północny w Tatlisu. Jego wartość w tej lokalizacji to 24.2°C. A najzimniejszy jest w Guzelyurt, jego wartość 22.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania Cypr Północny wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta Cypr Północny. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kyrenia22.7°C21.4°C
Tuzla23.3°C23.0°C
Gazimagusa23.0°C23.0°C
Guzelyali23.6°C21.4°C
Guzelyurt22.5°C22.4°C
Tatlisu24.2°C21.4°C
Denizli22.7°C22.4°C

Cypr Północny: regiony

Krk, Chorwacja
Krk, Chorwacja | © Zdenko Brkanic

Cypr Północny: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.