Wersja strony w języku polskim
Tuzla, Cypr Północny
Tuzla, Cypr Północny | © Liv Karine Pedersen

Cypr Północny: aktualny temperatura wody na wybrzeżu iw zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Cyprze Północnym. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj Cypr Północny

#minimalny
24.9°C
#średni
25.7°C
#maksymalny
26.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje Cypr Północny w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach Cypr Północny

Teraz na wszystkich plażach Cypr Północny temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody Cypr Północny wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Gazimagusa, Cypr Północny
Gazimagusa, Cypr Północny | © Evagoras A. Isaias

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę Cypr Północny w Tuzla. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.0°C. A najzimniejszy jest w Guzelyurt, jego wartość 24.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania Cypr Północny wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta Cypr Północny. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kyrenia25.4°C35.6°C
Tuzla26.0°C29.2°C
Gazimagusa25.1°C29.2°C
Tatlisu25.9°C35.6°C
Guzelyali25.2°C35.6°C
Guzelyurt24.8°C34.2°C
Denizli24.9°C34.2°C

Cypr Północny: regiony

Portraine, Irlandia
Portraine, Irlandia | © John J. Barabas

Cypr Północny: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.