Wersja strony w języku polskim
Tuzla, Cypr Północny
Tuzla, Cypr Północny | © Liv Karine Pedersen

Cypr Północny: aktualny temperatura wody na wybrzeżu iw zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Cyprze Północnym. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj Cypr Północny

#minimalny
25.9°C
#średni
26.5°C
#maksymalny
27.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje Cypr Północny w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach Cypr Północny

Obecnie na wszystkich plażach Cypr Północny woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody Cypr Północny ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Gazimagusa, Cypr Północny
Gazimagusa, Cypr Północny | © Mariusz Szewczuk

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę Cypr Północny w Tuzla. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.1°C. A najzimniejszy jest w Kyrenii, jego wartość 25.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania Cypr Północny wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta Cypr Północny. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kyrenia25.9°C22.4°C
Tuzla27.1°C23.3°C
Gazimagusa26.8°C23.3°C
Guzelyurt26.1°C23.6°C
Tatlisu26.7°C22.4°C
Denizli26.5°C23.6°C
Guzelyali26.1°C22.4°C

Cypr Północny: regiony

Daskalio, Grecja
Daskalio, Grecja | © Ευάγγελος Μαρκόπουλος Vaggelis Cbr

Cypr Północny: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.