Wersja strony w języku polskim
Gazimagusa, Cypr Północny
Gazimagusa, Cypr Północny | © Evagoras A. Isaias

Cypr Północny: aktualny temperatura wody na wybrzeżu iw zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Cyprze Północnym. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj Cypr Północny

#minimalny
16.8°C
#średni
17.3°C
#maksymalny
17.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje Cypr Północny w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach Cypr Północny

Teraz na plażach Cypr Północny temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody Cypr Północny ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Kyrenia, Cypr Północny
Kyrenia, Cypr Północny | © Şenay Divrinlioğlu

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę Cypr Północny w Denizli. Jego wartość w tej lokalizacji to 17.8°C. A najzimniejszy jest w Tatlisu, jego wartość 16.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania Cypr Północny wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta Cypr Północny. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kyrenia17.3°C10.1°C
Gazimagusa16.9°C11.0°C
Tuzla17.2°C11.0°C
Guzelyurt17.7°C10.6°C
Tatlisu16.7°C10.1°C
Denizli17.8°C10.6°C
Guzelyali17.5°C10.1°C

Cypr Północny: regiony

Santa Flavia, Włochy
Santa Flavia, Włochy | © Francesco Raschilla'

Cypr Północny: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.