Wersja strony w języku polskim
Kyrenia, Cypr Północny
Kyrenia, Cypr Północny | © pixabay.com

Cypr Północny: aktualny temperatura wody na wybrzeżu iw zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Cyprze Północnym. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj Cypr Północny

#minimalny
21.5°C
#średni
22.0°C
#maksymalny
22.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje Cypr Północny w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach Cypr Północny

Obecnie na plażach Cypr Północny temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Temperatura wody Cypr Północny wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Gazimagusa, Cypr Północny
Gazimagusa, Cypr Północny | © Mariusz Szewczuk

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę Cypr Północny w Gazimagusa. Jego wartość w tej lokalizacji to 22.5°C. A najzimniejszy jest w Denizli, jego wartość 21.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania Cypr Północny wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta Cypr Północny. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kyrenia21.9°C22.1°C
Gazimagusa22.5°C22.9°C
Tuzla22.3°C22.9°C
Tatlisu21.6°C22.1°C
Guzelyali22.3°C22.1°C
Guzelyurt21.6°C23.2°C
Denizli21.5°C23.2°C

Cypr Północny: regiony

Pitea, Szwecja
Pitea, Szwecja | © Marianne Holmkvist

Cypr Północny: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.