Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Libii

Libia

Libia © bigpicture.ru

Libia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Libii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Libii
#minimalna
27.0oC
#średnia temperatura
27.6oC
#maksymalnie
28.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Libii w ostatnim tygodniu

Libia: informacje o temperaturze wody

Libia znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Libia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Libii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Libii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Libii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Ливии naprawione w Trypolisie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.0oC. I najzimniejszy - w Derna, jego wartość - 27.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Libii roczne wykresy wyglądają następująco:

Trypolis

Bengazi

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Libii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Bengazi27.7°C26.5°C
Trypolis28.0°C26.3°C
Derna27.0°C25.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Libii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Libia

Libia © pixabay.com

Klimat w Libii

Na większości terytorium - tropikalna pustynia, na północy - subtropikalny region Morza Śródziemnego. Na wybrzeżu średnia temperatura w styczniu wynosi około + 12ºC, w lipcu od + 26ºC do + 29ºC. Na pozostałej części terytorium średnie lipcowe temperatury wzrastają do +36 o C, ale w nocy powietrze ochładza się do zera lub nawet poniżej. Opady wynoszą do 250-350 mm rocznie, na płaskowyżu Al Ahdar - do 600 mm. Na niektórych obszarach przez kilka lat nie pada deszcz. Podczas przesilenia wiosennego wzdłuż wybrzeża w regionach północno-zachodnich płonący wiatr „umiera» z Sahary.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Libia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Libia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne