Wersja strony w języku polskim
Al Khawr, Katar
Al Khawr, Katar | © www.tpg.ua

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Katarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Katarze

#minimalny
30.8°C
#średni
31.1°C
#maksymalny
31.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Katarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Katarze

Obecnie na wszystkich plażach w Katarze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Katarze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Fuwayrit, Katar
Fuwayrit, Katar | © _ Nayl

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Katarze w Fuwayrit. Jego wartość w tej lokalizacji to 31.5°C. A najzimniejszy jest w Dukhan, jego wartość 29.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Katarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Katarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Doha31.2°C31.2°C
Abu Samra30.5°C29.3°C
Al Ruwais30.9°C30.7°C
Fuwayrit31.5°C30.7°C
Al Wakrah30.8°C31.2°C
Dukhan29.9°C30.8°C
Az Zaayin31.2°C31.2°C
Al Khawr31.0°C31.2°C

Klimat w Katarze

Fuwayrit, Katar
Fuwayrit, Katar | © UR Vlog

Katar znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Katar to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalny, morski. Od maja do września średnia temperatura wynosi + 40-46 o C, podczas gdy dzienna temperatura często wzrasta do + 46-50 o C, a wilgotność powietrza, szczególnie na obszarach przybrzeżnych, osiąga 90%. W okresie od grudnia do początku marca trwa stosunkowo chłodny sezon, średnia temperatura w tym okresie wynosi około + 20-30 o C.

Katar: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Doha, Katar
Doha, Katar | © Mohamed sobhy

Katar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.