Wersja strony w języku polskim
Al Khawr, Katar
Al Khawr, Katar | © Jijo Thattil

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Katarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Katarze

#minimalny
28.6°C
#średni
28.9°C
#maksymalny
29.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Katarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Katarze

Obecnie na wszystkich plażach w Katarze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Katarze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Az Zaayin, Katar
Az Zaayin, Katar | © Oguz Alkul

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Katarze w Doha. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.3°C. A najzimniejszy jest w Al Khawr, jego wartość 28.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Katarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Katarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Doha29.3°C32.1°C
Abu Samra29.2°C30.4°C
Al Ruwais28.6°C29.7°C
Dukhan28.8°C29.5°C
Fuwayrit29.3°C29.7°C
Al Wakrah29.0°C32.1°C
Al Khawr28.6°C32.1°C
Az Zaayin28.6°C32.1°C

Klimat w Katarze

Fuwayrit, Katar
Fuwayrit, Katar | © _ Nayl

Katar znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Katar to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalny, morski. Od maja do września średnia temperatura wynosi + 40-46 o C, podczas gdy dzienna temperatura często wzrasta do + 46-50 o C, a wilgotność powietrza, szczególnie na obszarach przybrzeżnych, osiąga 90%. W okresie od grudnia do początku marca trwa stosunkowo chłodny sezon, średnia temperatura w tym okresie wynosi około + 20-30 o C.

Katar: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Doha, Katar
Doha, Katar | © Lu 21AT

Katar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.