Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Katar

Al Khavr, Katar

Al Khavr, Katar © www.tpg.ua

Katar: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Katarze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Katarze
#minimalna
24.7oC
#średnia temperatura
25.0oC
#maksymalnie
25.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Katarze w ostatnim tygodniu

Katar: informacje o temperaturze wody

Katar znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Katar to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Katarze temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Katarze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Katarze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Катаре naprawione w Az Zain. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.5oC. I najzimniejszy - w Doha, jego wartość - 24.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Katarze roczne wykresy wyglądają następująco:

Doha

Az Zain

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Katarze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Doha24.7°C21.7°C
Az Zain25.5°C21.7°C
El-Waqra24.7°C21.7°C
Al Khavr25.2°C21.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Katarze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Doha, Katar

Doha, Katar © atorus.ru

Klimat w Katarze

Tropikalny, morski. Od maja do września średnia temperatura wynosi + 40-46 o C, podczas gdy dzienna temperatura często wzrasta do + 46-50 o C, a wilgotność powietrza, szczególnie na obszarach przybrzeżnych, osiąga 90%. W okresie od grudnia do początku marca trwa stosunkowo chłodny sezon, średnia temperatura w tym okresie wynosi około + 20-30 o C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Katar: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Doha, Katar

Doha, Katar © tcc.com.ua

Katar: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne