Wersja strony w języku polskim
Al Khawr, Katar
Al Khawr, Katar | © Jijo Thattil

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Katarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Katarze

#minimalny
31.9°C
#średni
32.3°C
#maksymalny
32.6°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Katarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Katarze

Obecnie na wszystkich plażach w Katarze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Katarze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Al Khawr, Katar
Al Khawr, Katar | © www.tpg.ua

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Katarze w Al-Wakra. Jego wartość w tej lokalizacji to 32.6°C. A najzimniejszy jest w Al Ruwais, jego wartość 31.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Katarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Katarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Doha32.5°C28.4°C
Al Ruwais31.9°C30.0°C
Fuwayrit32.1°C30.0°C
Al Wakrah32.6°C28.4°C
Dukhan32.0°C28.5°C
Abu Samra32.3°C26.2°C
Al Khawr32.4°C28.4°C
Az Zaayin32.5°C28.4°C

Klimat w Katarze

Doha, Katar
Doha, Katar | © tcc.com.ua

Katar znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Katar to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalny, morski. Od maja do września średnia temperatura wynosi + 40-46 o C, podczas gdy dzienna temperatura często wzrasta do + 46-50 o C, a wilgotność powietrza, szczególnie na obszarach przybrzeżnych, osiąga 90%. W okresie od grudnia do początku marca trwa stosunkowo chłodny sezon, średnia temperatura w tym okresie wynosi około + 20-30 o C.

Katar: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Doha, Katar
Doha, Katar | © Mohamed sobhy

Katar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.