Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Fudżajra, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Fudżajra, Zjednoczone Emiraty Arabskie © tutu.ru

Zjednoczone Emiraty Arabskie: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w ZEA. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w ZEA
#minimalna
31.4oC
#średnia temperatura
32.5oC
#maksymalnie
33.5oC

Najpopularniejsze kurorty w ZEA w ostatnim tygodniu

Zjednoczone Emiraty Arabskie: informacje o temperaturze wody

Zjednoczone Emiraty Arabskie znajdują się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Zatoka Omańska, Zatoka Perska. Zjednoczone Emiraty Arabskie - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w ZEA woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w ZEA wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów w ZEA w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в ОАЭ naprawione w Abu Dhabi. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 33.6oC. I najzimniejszy - w Korfakkan, jego wartość - 31.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w ZEA roczne wykresy wyglądają następująco:

Dubaj

Abu Dhabi

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w ZEA. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Palm Jebel Ali33.3°C29.6°C
Ajman33.0°C29.6°C
Khor Fakkan31.1°C31.0°C
Dubaj32.7°C29.6°C
Diba32.4°C22.9°C
Jumeirah33.3°C29.6°C
Um Al Quwain31.6°C29.6°C
Fudżajra31.6°C31.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w ZEA, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Ajman, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Ajman, Zjednoczone Emiraty Arabskie © byvali.ru

Klimat w ZEA

Suchy tropikalny. Średnia miesięczna temperatura wynosi od + 16-20°C w zimie do + 35-40°C w lecie (maksimum może osiągnąć + 50°C). Ponadto w nocy w regionach pustynnych temperatura może spaść do + 5-8°C. Opady spadają od 10 do 20 mm rocznie, w górach - do 200 mm, głównie w miesiącach zimowych i są wyjątkowo nieregularne. Czasami nie pada przez kilka miesięcy z rzędu. Jednocześnie wilgotność powietrza jest bardzo wysoka i często zmienia się gwałtownie, co tłumaczy się złożonymi procesami atmosferycznymi na granicy suchych pustyń i wilgotnych mas oceanicznych. Dlatego zdarzają się okresy suchych wiatrów i gęstych mgieł (szczególnie poza sezonem), pokrywających miasto grubą zasłoną.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Fudżajra

Szardża, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Szardża, Zjednoczone Emiraty Arabskie © www.pac.ru

Zjednoczone Emiraty Arabskie: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne