Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Dżibuti

Dżibuti

Dżibuti © pixabay.com

Dżibuti: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Dżibuti. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Dżibuti
#minimalna
28.7oC
#średnia temperatura
29.1oC
#maksymalnie
29.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Dżibuti w ostatnim tygodniu

Dżibuti: informacje o temperaturze wody

Dżibuti znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Adeńską. Dżibuti to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Dżibuti woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Dżibuti ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Dżibuti w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Джибути naprawione Obok. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.6oC. I najzimniejszy - w Loyada, jego wartość - 28.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Dżibuti roczne wykresy wyglądają następująco:

Tajura

Loyada

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Dżibuti. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Obok29.6°C30.6°C
Dżibuti28.7°C33.2°C
Tajura29.3°C30.6°C
Loyada28.7°C33.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Dżibuti, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Dżibuti

Dżibuti © pixabay.com

Klimat w Dżibuti

Tropikalne, bardzo gorące: średnie miesięczne temperatury wynoszą od +27°C do +32°C (średnia temperatura w styczniu - +25°C, lipiec - do +40°C). Opady w większości obszarów spadają z 50 do 100-150 mm. rocznie. Najgorętszy okres to od maja do września.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Dżibuti: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Dżibuti: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne