Wersja strony w języku polskim
Dżibuti, Dżibuti
Dżibuti, Dżibuti | © www aladdin.st

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Dżibuti. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Dżibuti

#minimalny
30.9°C
#średni
30.9°C
#maksymalny
31.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Dżibuti w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Dżibuti

Obecnie na wszystkich plażach w Dżibuti woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Dżibuti spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Dżibuti, Dżibuti
Dżibuti, Dżibuti | © Andre Green

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Dżibuti w Dżibuti. Jego wartość w tej lokalizacji to 31.1°C. A najzimniejszy jest w Tadjoura, jego wartość 31.0°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Dżibuti wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Dżibuti. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Dżibuti31.1°C35.9°C
Tadjoura31.0°C35.9°C
Loyada31.0°C35.9°C
Obock31.0°C35.9°C

Klimat w Dżibuti

Tadjoura, Dżibuti
Tadjoura, Dżibuti | © Adam Abdallah

Dżibuti znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Adeńską. Dżibuti to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalne, bardzo gorące: średnie miesięczne temperatury wynoszą od +27°C do +32°C (średnia temperatura w styczniu - +25°C, lipiec - do +40°C). Opady w większości obszarów spadają z 50 do 100-150 mm. rocznie. Najgorętszy okres to od maja do września.

Dżibuti: regiony

Garawlah, Egipt
Garawlah, Egipt | © Wesam Bukhari

Dżibuti: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.