Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Sri Lanki

Sri Lanka

Sri Lanka © tvoytrip.ru

Sri Lanka: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Sri Lance. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Sri Lance
#minimalna
27.4oC
#średnia temperatura
28.1oC
#maksymalnie
29.6oC

Najpopularniejsze kurorty na Sri Lance w ostatnim tygodniu

Sri Lanka: informacje o temperaturze wody

Sri Lanka znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez trzy morza, takie jak Ocean Indyjski, Zatoka Bengalska, Morze Lakadiwskie. Sri Lanka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 33 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Sri Lance woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 33 punktów na Sri Lance w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Шри-Ланке naprawione w Jaffnie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.7oC. I najzimniejszy - w Dikwell, jego wartość - 27.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Sri Lance roczne wykresy wyglądają następująco:

Maravila

Colombo

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Sri Lance. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Unawatuna28.5°C28.6°C
Weligama27.4°C28.6°C
Maravila28.9°C28.0°C
Induruwa28.5°C28.6°C
Beruvella27.6°C28.6°C
Jaffna29.7°C29.9°C
Koggala28.2°C28.6°C
Wadduwa28.5°C28.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Sri Lance, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sri Lanka

Sri Lanka © www.orangesmile.com

Klimat na Sri Lance

Klimat na Sri Lance jest podrównikowy i równikowy monsun, co znacznie komplikuje relief i ogólna orientacja wyspy z północy na południe. Średnia roczna temperatura na równinach wynosi około + 29-31 ° С (wahania sezonowe są nieznaczne), w części górzystej - od + 16 ° С do + 24 ° С. Temperatura wody morskiej przez cały rok powyżej + 25°C. Wilgotność jest wysoka i prawie stale utrzymuje się powyżej 75%. Opady spadają z 1000 (regiony północne i wschodnie) do 5000 (wybrzeże południowo-zachodnie) mm rocznie. Pora deszczowa przypada na okres od maja do września (południowo-zachodni monsun) i od października do kwietnia (północno-wschodni monsun), ale w różnych częściach wyspy okresy te często mają różne ramy czasowe.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Sri Lanka: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Jaffna, Halle, Dehiwala-Mount Lavinia, Batticaloa, Unawatuna, Wadduwa, Induruwa, Hambantota, Maravila, Mirissa, Koggala, Akhungalla, Balapitiya, Dikwell, Katunayake, Cosgoda, Weligama

Dikwell, Sri Lanka

Dikwell, Sri Lanka © joinup.ua

Sri Lanka: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne