Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wyspie Reunion

Reunion

Reunion © letim2.ru

Reunion: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Reunion. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Reunion
#minimalna
25.7oC
#średnia temperatura
26.0oC
#maksymalnie
26.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Reunion w ostatnim tygodniu

Reunion: informacje o temperaturze wody

Reunion znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Reunion to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie dziewięć osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Reunion woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Reunion wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziewięć punktów w Reunion w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Реюньоне naprawione w Les Aviron. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.5oC. I najzimniejszy - w Saint-Denis, jego wartość - 25.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Reunion roczne wykresy wyglądają następująco:

Saint-Denis

Le Por

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Reunion. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Saint-Denis25.5°C23.6°C
Saint-Philippe26.2°C23.6°C
Saint-Paul26.5°C23.6°C
Saint-Joseph25.5°C23.6°C
Saint-Pierre26.5°C23.6°C
Saint-Leu25.5°C23.6°C
Saint-Gilles Le Bien26.2°C23.6°C
Le Por26.2°C23.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Reunion, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Reunion

Reunion © world-beaches.ru

Klimat w Reunion

Tropikalny morski, dość gorący, ale łatwo tolerowany ze względu na obfitą wilgoć przynoszoną przez monsuny. Ze względu na wysokie góry klimat wyspy jest chłodniejszy i suchszy niż na pobliskich wyspach. Lato, trwające od listopada do kwietnia, jest gorące i wilgotne - +25 С w nocy, +30 С i więcej w ciągu dnia, wilgotność do 80%. Zima, od maja do października, jest mniej ciepła +17°C w nocy, +23°C w ciągu dnia i bardziej sucha. Opady spadają z 1500 do 5000 mm. rocznie. Wschodnie wybrzeże jest znacznie bardziej wilgotne niż suche, prawie pozbawione życia zachodnie wybrzeże, ale najbardziej mokrym obszarem są góry nad północno-wschodnim wybrzeżem.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Reunion: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Saint-Gilles Le Bien

Reunion

Reunion © awd.ru

Reunion: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne