Wersja strony w języku polskim
Saint Joseph, Reunion
Saint Joseph, Reunion | © Václav Moulis

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Reunion. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Reunion

#minimalny
25.4°C
#średni
26.0°C
#maksymalny
26.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Reunion w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Reunion

Obecnie na wszystkich plażach w Reunion woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Reunion ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Saint-Gilles, Reunion
Saint-Gilles, Reunion | © Vincent Soucal

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Reunion w Saint Denis. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.4°C. A najzimniejszy jest w Les Avirons, jego wartość 25.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Reunion wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Reunion. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint Pierre26.2°C24.9°C
Saint-Gilles26.3°C24.9°C
Saint Denis26.4°C24.9°C
Saint Leu26.2°C24.9°C
Saint Paul25.8°C24.9°C
Le Port26.1°C24.9°C
Saint Joseph25.7°C24.9°C
Les Avirons25.4°C24.9°C
Saint Philippe26.1°C24.5°C

Klimat w Reunion

Saint Joseph, Reunion
Saint Joseph, Reunion | © David Le Gac

Reunion znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Reunion to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie dziewięć osiedli lub kurortów.

Tropikalny morski, dość gorący, ale łatwo tolerowany ze względu na obfitą wilgoć przynoszoną przez monsuny. Ze względu na wysokie góry klimat wyspy jest chłodniejszy i suchszy niż na pobliskich wyspach. Lato, trwające od listopada do kwietnia, jest gorące i wilgotne - +25 С w nocy, +30 С i więcej w ciągu dnia, wilgotność do 80%. Zima, od maja do października, jest mniej ciepła +17°C w nocy, +23°C w ciągu dnia i bardziej sucha. Opady spadają z 1500 do 5000 mm. rocznie. Wschodnie wybrzeże jest znacznie bardziej wilgotne niż suche, prawie pozbawione życia zachodnie wybrzeże, ale najbardziej mokrym obszarem są góry nad północno-wschodnim wybrzeżem.

Reunion: regiony

Saint Leu, Reunion
Saint Leu, Reunion | © Isabelle JAVEGNY

Reunion: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.