Wersja strony w języku polskim
Saint Pierre, Reunion
Saint Pierre, Reunion | © Yves le clech

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Reunion. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Reunion

#minimalny
25.5°C
#średni
25.9°C
#maksymalny
26.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Reunion w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Reunion

Obecnie na wszystkich plażach w Reunion woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Reunion ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Saint Leu, Reunion
Saint Leu, Reunion | © M.S. MANSOOR

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Reunion w Le Port. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.5°C. A najzimniejszy jest w Saint Joseph, jego wartość 25.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Reunion wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Reunion. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint-Gilles26.2°C21.7°C
Saint Denis26.1°C21.7°C
Saint Pierre26.2°C21.7°C
Saint Leu25.9°C21.7°C
Saint Paul25.6°C21.7°C
Le Port26.5°C21.7°C
Les Avirons25.9°C21.7°C
Saint Joseph25.6°C21.7°C
Saint Philippe25.6°C22.2°C

Klimat w Reunion

Saint Leu, Reunion
Saint Leu, Reunion | © Isabelle JAVEGNY

Reunion znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Reunion to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie dziewięć osiedli lub kurortów.

Tropikalny morski, dość gorący, ale łatwo tolerowany ze względu na obfitą wilgoć przynoszoną przez monsuny. Ze względu na wysokie góry klimat wyspy jest chłodniejszy i suchszy niż na pobliskich wyspach. Lato, trwające od listopada do kwietnia, jest gorące i wilgotne - +25 С w nocy, +30 С i więcej w ciągu dnia, wilgotność do 80%. Zima, od maja do października, jest mniej ciepła +17°C w nocy, +23°C w ciągu dnia i bardziej sucha. Opady spadają z 1500 do 5000 mm. rocznie. Wschodnie wybrzeże jest znacznie bardziej wilgotne niż suche, prawie pozbawione życia zachodnie wybrzeże, ale najbardziej mokrym obszarem są góry nad północno-wschodnim wybrzeżem.

Reunion: regiony

Reunion
Reunion | © letim2.ru

Reunion: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.