Wersja strony w języku polskim
Saint Philippe, Reunion
Saint Philippe, Reunion | © Brasva S.

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Reunion. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Reunion

#minimalny
22.8°C
#średni
23.1°C
#maksymalny
23.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Reunion w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Reunion

Teraz na wszystkich plażach w Reunion woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody w Reunion ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Reunion
Reunion | © letim2.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Reunion w Saint Denis. Jego wartość w tej lokalizacji to 23.4°C. A najzimniejszy jest w Les Avirons, jego wartość 23.0°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Reunion wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Reunion. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint-Gilles23.3°C23.4°C
Saint Denis23.4°C23.4°C
Saint Pierre23.2°C23.4°C
Saint Leu23.4°C23.4°C
Saint Paul23.4°C23.4°C
Saint Joseph23.1°C23.4°C
Le Port23.3°C23.4°C
Saint Philippe23.1°C22.6°C
Les Avirons23.0°C23.4°C

Klimat w Reunion

Le Port, Reunion
Le Port, Reunion | © Laurence ALBUFFY

Reunion znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Reunion to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie dziewięć osiedli lub kurortów.

Tropikalny morski, dość gorący, ale łatwo tolerowany ze względu na obfitą wilgoć przynoszoną przez monsuny. Ze względu na wysokie góry klimat wyspy jest chłodniejszy i suchszy niż na pobliskich wyspach. Lato, trwające od listopada do kwietnia, jest gorące i wilgotne - +25 С w nocy, +30 С i więcej w ciągu dnia, wilgotność do 80%. Zima, od maja do października, jest mniej ciepła +17°C w nocy, +23°C w ciągu dnia i bardziej sucha. Opady spadają z 1500 do 5000 mm. rocznie. Wschodnie wybrzeże jest znacznie bardziej wilgotne niż suche, prawie pozbawione życia zachodnie wybrzeże, ale najbardziej mokrym obszarem są góry nad północno-wschodnim wybrzeżem.

Reunion: regiony

Saint Paul, Reunion
Saint Paul, Reunion | © Carlo Guerrieri

Reunion: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.