Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Mozambiku

Mozambik

Mozambik © pixabay.com

Mozambik: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Mozambiku. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Mozambiku
#minimalna
20.9oC
#średnia temperatura
23.5oC
#maksymalnie
26.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Mozambiku w ostatnim tygodniu

Mozambik: informacje o temperaturze wody

Mozambik znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Mozambik - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 13 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Mozambiku temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Temperatura wody w Mozambiku spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 13-ти punktów w Mozambiku w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Мозамбике naprawione w Pemba. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.3oC. I najzimniejszy - w Matoli, jego wartość - 21.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Mozambiku roczne wykresy wyglądają następująco:

Quidade de Nacala

Beira

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Mozambiku. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Bilena22.0°C33.7°C
Mashish23.5°C28.0°C
Maputo21.8°C35.8°C
Quidade de Nacala25.7°C26.2°C
Hai-Hai21.7°C33.7°C
Beira23.3°C27.5°C
Pemba26.3°C26.1°C
Nampula25.7°C33.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Mozambiku, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Mozambik

Mozambik © pixabay.com

Klimat w Mozambiku

Na północy jest prawie równikowy - temperatury są wysokie przez cały rok (od +25°C do +28°C), opady wynoszą 1300-1500 mm rocznie. Na południu klimat zmienia się w tropikalny wiatr handlowy - średnia roczna temperatura spada do + 20-22 o C, opady są również mniejsze - 500-1000 mm. rocznie. Pora deszczowa trwa od listopada do kwietnia - maja. Częste susze (ostatnia w 1998 r. Miała katastrofalne konsekwencje) i niszczące cyklony tropikalne.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Mozambik: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Wyspa Bazaruto, Bilena, Hai-Hai

Mozambik: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne