Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Republiki Południowej Afryki

Port Elizabeth, Republika Południowej Afryki

Port Elizabeth, Republika Południowej Afryki © geographyofrussia.com

Republika Południowej Afryki: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Afryce Południowej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Afryce Południowej
#minimalna
15.4oC
#średnia temperatura
19.4oC
#maksymalnie
23.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Afryce Południowej w ostatnim tygodniu

Republika Południowej Afryki: informacje o temperaturze wody

Republika Południowej Afryki znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez dwa oceany, takie jak Ocean Atlantycki, Ocean Indyjski. Republika Południowej Afryki - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Afryce Południowej temperatura wody jest ogólnie chłodna, nie dla wszystkich. Chociaż są kurorty, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Temperatura wody w Afryce Południowej wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Afryce Południowej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в ЮАР naprawione w Scottburgh. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.2oC. I najzimniejszy - w Port Nolloth, jego wartość - 15.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Afryce Południowej roczne wykresy wyglądają następująco:

Kapsztad

Durban

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Afryce Południowej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Scottburgh23.2°C19.0°C
Strand17.2°C17.0°C
Muisenberg17.7°C17.0°C
Port Shepstone21.6°C18.3°C
Kapsztad17.3°C17.0°C
Port Elizabeth19.9°C15.3°C
Melkbostrand18.1°C17.0°C
Hermanus17.9°C17.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Afryce Południowej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kapsztad, Republika Południowej Afryki

Kapsztad, Republika Południowej Afryki © pixabay.com

Klimat w Afryce Południowej

Tropikalny na północy i subtropikalny na południu kraju.Zachodnie wybrzeże kraju jest obmywane zimnym prądem bengalskim, a wschodnie ciepłym prądem Mozambiku, który wraz z podwyższoną płaskorzeźbą i przybrzeżnymi pasmami górskiazimi przybrimi dozimi przydem Średnia temperatura w styczniu od +18 C do +27 o C, lipiec - od 7°C do + 10°C, w tym samym czasie, w zależności od terenu, nawet sąsiednie obszary mogą się znacznie różnić od siebie Opady spadają od 30-150 mm. na zachodnim wybrzeżu, do 650 mm. na środkowych płaskowyżach i do 2000 mm. na wschodnich zboczach Gór Smoczych.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Republika Południowej Afryki: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Bloubergstrand, Cape Point, Melkbostrand, Muisenberg, Strand

East London, Republika Południowej Afryki

East London, Republika Południowej Afryki © apelsin.travel

Republika Południowej Afryki: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne