Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Wyspie Bożego Narodzenia

Wyspa Bożego Narodzenia

Wyspa Bożego Narodzenia © ofir-tours.com.ua

Wyspa Bożego Narodzenia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspie Bożego Narodzenia. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspie Bożego Narodzenia
#minimalna
29.4oC
#średnia temperatura
29.4oC
#maksymalnie
29.4oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspie Bożego Narodzenia w ostatnim tygodniu

Wyspa Bożego Narodzenia: informacje o temperaturze wody

Wyspa Bożego Narodzenia znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Wyspa Bożego Narodzenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspie Bożego Narodzenia woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspie Bożego Narodzenia wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt na Wyspie Bożego Narodzenia w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspie Bożego Narodzenia roczne wykresy wyglądają następująco:

Rozliczenie

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspie Bożego Narodzenia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Rozliczenie28.5°C27.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspie Bożego Narodzenia, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspa Bożego Narodzenia

Wyspa Bożego Narodzenia © kuup.com.ua

Klimat na Wyspie Bożego Narodzenia

Wyspa pochodzenia wulkanicznego. Najwyższy punkt wynosi 361 m npm Klimat wyspy jest tropikalny. Średnia roczna temperatura wynosi około 27°C. Ilość opadów jest dość duża - około 2000 mm rocznie. Na wyspie jest kilka małych rzek, więc ludność otrzymuje wodę pitną.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspa Bożego Narodzenia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspa Bożego Narodzenia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne