Wersja strony w języku polskim
Wyspa Bożego Narodzenia
Wyspa Bożego Narodzenia | © ofir-tours.com.ua

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspie Bożego Narodzenia. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspie Bożego Narodzenia

#minimalny
27.9°C
#średni
27.9°C
#maksymalny
27.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspie Bożego Narodzenia w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspie Bożego Narodzenia

Obecnie na wszystkich plażach na Wyspie Bożego Narodzenia woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspie Bożego Narodzenia ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Nhulunbuy, Australia
Nhulunbuy, Australia | © Ashley Hughes

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspie Bożego Narodzenia wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspie Bożego Narodzenia. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Flying Fish Cove28.1°C27.5°C

Klimat na Wyspie Bożego Narodzenia

Waitakere, Nowa Zelandia
Waitakere, Nowa Zelandia | © Tania Remana

Wyspa Bożego Narodzenia znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Wyspa Bożego Narodzenia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Wyspa pochodzenia wulkanicznego. Najwyższy punkt wynosi 361 m npm Klimat wyspy jest tropikalny. Średnia roczna temperatura wynosi około 27°C. Ilość opadów jest dość duża - około 2000 mm rocznie. Na wyspie jest kilka małych rzek, więc ludność otrzymuje wodę pitną.

Wyspa Bożego Narodzenia: regiony

Stuart Park, Australia
Stuart Park, Australia | © Cristiano Souza

Wyspa Bożego Narodzenia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.