Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Mauritiusa

Mauritius

Mauritius © pixabay.com

Mauritius: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Mauritiusie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Mauritiusie
#minimalna
27.3oC
#średnia temperatura
27.9oC
#maksymalnie
28.5oC

Najpopularniejsze kurorty na Mauritiusie w ostatnim tygodniu

Mauritius: informacje o temperaturze wody

Mauritius znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Mauritius - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 28 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Mauritiusie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Mauritiusie wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 28 punktów na Mauritiusie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Маврикии naprawione Rodrigues Island. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.5oC. I najzimniejszy - w Grand River South East, jego wartość - 27.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Mauritiusie roczne wykresy wyglądają następująco:

Port Louis

Trou aux Biches

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Mauritiusie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Poste De Flaccus27.3°C24.2°C
Tamarin27.9°C24.2°C
Flic-en-Flac27.9°C24.2°C
Bambous Virieuh28.2°C24.2°C
Zatoka Tartle27.3°C24.2°C
Grand Bay28.2°C24.2°C
Trou aux Biches27.6°C24.2°C
Blue Bay27.3°C24.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Mauritiusie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Mauritius

Mauritius © pixabay.com

Klimat na Mauritiusie

Tropikalny morski, gorący, ale łatwo tolerowany ze względu na obfitą wilgoć wywołaną przez wiatry handlowe z oceanu. Lato (od listopada do kwietnia) jest gorące i wilgotne - +25 С w nocy, +30 С i więcej w ciągu dnia, wilgotność sięga 80%. Zima (od maja do października) jest chłodniejsza - +17°C w nocy, +23°C w ciągu dnia i suchsze. Pogoda w ciągu dnia może się zmieniać kilka razy, ale nigdy nie jest zimno. Opady spadają z 1500 (zachodnia i północna część wyspy) do 5000 (wschodnia część) mm. rocznie, głównie od grudnia do marca. Okres cyklonu trwa od grudnia do połowy kwietnia, ale zwykle nie mają one siły niszczącej.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Mauritius: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Belle Mare, Blue Bay, Le Morne, Zatoka Tartle, Tru-do-Dous, Flic-en-Flac, Wyspa Rodrigues, Trou aux Biches

Mauritius

Mauritius © pixabay.com

Mauritius: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne