Wersja strony w języku polskim
Grande Riviere Sud Est, Mauritius
Grande Riviere Sud Est, Mauritius | © Michael Jean Pierre

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Mauritiusie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Mauritiusie

#minimalny
25.6°C
#średni
26.1°C
#maksymalny
26.6°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Mauritiusie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Mauritiusie

Obecnie na wszystkich plażach na Mauritiusie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Mauritiusie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Grand Gaube, Mauritius
Grand Gaube, Mauritius | © Michael Hampel

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Mauritiusie w Grand Gaube. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.6°C. A najzimniejszy jest w tamaryńskim, jego wartość 25.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Mauritiusie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Mauritiusie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Flic en Flac26.3°C23.9°C
Belle Mare26.2°C23.9°C
Grand Baie26.5°C23.9°C
Trou aux Biches25.8°C23.9°C
Le Morne25.8°C23.9°C
Port Louis26.4°C23.9°C
Poste De Flacq25.7°C23.9°C
tamaryny25.6°C23.9°C
Mahebourg25.7°C23.9°C
Trou deau Douce26.3°C23.9°C
Grand Gaube26.6°C23.9°C
Blue Bay25.6°C23.9°C
Cap Malheureux26.2°C23.9°C
Grande Pointe Aux Piments26.3°C23.9°C
Turtle Bay26.5°C23.9°C

Klimat na Mauritiusie

Mahebourg, Mauritius
Mahebourg, Mauritius | © Vikram Roopun

Mauritius znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Mauritius - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 28 osad i kurortów.

Tropikalny morski, gorący, ale łatwo tolerowany ze względu na obfitą wilgoć wywołaną przez wiatry handlowe z oceanu. Lato (od listopada do kwietnia) jest gorące i wilgotne - +25 С w nocy, +30 С i więcej w ciągu dnia, wilgotność sięga 80%. Zima (od maja do października) jest chłodniejsza - +17°C w nocy, +23°C w ciągu dnia i suchsze. Pogoda w ciągu dnia może się zmieniać kilka razy, ale nigdy nie jest zimno. Opady spadają z 1500 (zachodnia i północna część wyspy) do 5000 (wschodnia część) mm. rocznie, głównie od grudnia do marca. Okres cyklonu trwa od grudnia do połowy kwietnia, ale zwykle nie mają one siły niszczącej.

Mauritius: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Port Mathurin, Mauritius
Port Mathurin, Mauritius | © Nostxlgia Moonl1ght

Mauritius: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.