Wersja strony w języku polskim
Mananara Avaratra, Madagaskar
Mananara Avaratra, Madagaskar | © Hassan Hassan

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Madagaskarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Madagaskarze

#minimalny
23.7°C
#średni
27.3°C
#maksymalny
29.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Madagaskarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Madagaskarze

Teraz na wszystkich plażach na Madagaskarze temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Madagaskarze spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Nosy Be, Madagaskar
Nosy Be, Madagaskar | © Cyril Cabala

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Madagaskarze w Nosy Be. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.3°C. A najzimniejszy jest w Forcie Dauphin, jego wartość 23.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Madagaskarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nosy Be29.3°C28.8°C
Ifaty25.5°C25.9°C
Ile aux Nattes26.4°C24.9°C
Mahavelona26.6°C24.9°C
Andoany28.9°C28.8°C
Manakara25.8°C23.8°C
Anakao25.5°C25.9°C
Morondava28.8°C26.9°C
Toliara26.1°C25.9°C
Mahajanga29.1°C28.9°C
Nosy Boraha27.3°C26.7°C
Fort Dauphin23.4°C21.9°C
Antsiranana27.0°C26.0°C
Antalaha27.0°C24.6°C
Andovoranto25.9°C25.3°C

Klimat na Madagaskarze

Madagaskar
Madagaskar | © seatemperature.net

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Madagaskar: regiony

Ile aux Nattes, Madagaskar
Ile aux Nattes, Madagaskar | © François-Xavier Keller

Madagaskar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.