Wersja strony w języku polskim
Sambava, Madagaskar
Sambava, Madagaskar | © Lolita Tbs

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Madagaskarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Madagaskarze

#minimalny
24.3°C
#średni
28.3°C
#maksymalny
29.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Madagaskarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Madagaskarze

Teraz na wszystkich plażach na Madagaskarze temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Madagaskarze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Mananara Avaratra, Madagaskar
Mananara Avaratra, Madagaskar | © Hassan Hassan

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Madagaskarze w Morondava. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.3°C. A najzimniejszy jest w Forcie Dauphin, jego wartość 23.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Madagaskarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nosy Be28.8°C27.4°C
Toliara28.1°C26.7°C
Nosy Boraha28.3°C26.7°C
Mahajanga29.1°C28.2°C
Ifaty28.2°C26.7°C
Mahavelona28.2°C24.9°C
Morondava29.3°C27.4°C
Antalaha28.4°C24.8°C
Toamasina27.7°C26.2°C
Anakao28.3°C26.7°C
Antsiranana27.6°C24.8°C
Andoany28.7°C27.4°C
Ile aux Nattes28.1°C24.9°C
Manakara27.5°C25.1°C
Andovoranto28.1°C25.1°C

Klimat na Madagaskarze

Mananara Avaratra, Madagaskar
Mananara Avaratra, Madagaskar | © Hassan Hassan

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Madagaskar: regiony

Madagaskar
Madagaskar | © saga.ua

Madagaskar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.