Wersja strony w języku polskim
Maroantsetra, Madagaskar
Maroantsetra, Madagaskar | © Soumaya Soavinta

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Madagaskarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Madagaskarze

#minimalny
23.4°C
#średni
26.1°C
#maksymalny
28.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Madagaskarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Madagaskarze

Teraz na wszystkich plażach na Madagaskarze temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Madagaskarze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Madagaskar
Madagaskar | © pixabay.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Madagaskarze w Andoany. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.0°C. A najzimniejszy jest w Forcie Dauphin, jego wartość 22.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Madagaskarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nosy Be27.9°C25.3°C
Toliara24.5°C23.9°C
Toamasina27.2°C22.2°C
Nosy Boraha25.4°C24.0°C
Andovoranto26.5°C21.6°C
Antalaha26.5°C22.0°C
Mahajanga27.0°C25.7°C
Ambodifotatra26.5°C24.0°C
Ifaty24.8°C23.9°C
Soanierana Ivongo26.4°C23.3°C
Mahavelona26.3°C23.3°C
Manakara25.1°C18.9°C
Anakao25.5°C23.9°C
Antsiranana27.0°C24.3°C
Nosy Varika26.2°C19.6°C

Klimat na Madagaskarze

Toamasina, Madagaskar
Toamasina, Madagaskar | © Jude Padayachy

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Madagaskar: regiony

Mananara Avaratra, Madagaskar
Mananara Avaratra, Madagaskar | © Carine Perez

Madagaskar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.