Wersja strony w języku polskim
Nosy Be, Madagaskar
Nosy Be, Madagaskar | © Nenad Kraiger

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Madagaskarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Madagaskarze

#minimalny
23.2°C
#średni
26.7°C
#maksymalny
29.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Madagaskarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Madagaskarze

Teraz na wszystkich plażach na Madagaskarze temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Madagaskarze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Fort Dauphin, Madagaskar
Fort Dauphin, Madagaskar | © AMMAR DURAK 《BosnianLion》

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Madagaskarze w Nosy Be. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.2°C. A najzimniejszy jest w Forcie Dauphin, jego wartość 23.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Madagaskarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nosy Be29.2°C25.3°C
Ifaty25.5°C21.3°C
Toliara26.2°C21.3°C
Mahavelona26.8°C20.6°C
Antalaha26.9°C22.4°C
Anakao26.1°C21.3°C
Nosy Boraha26.7°C24.7°C
Andoany28.9°C25.3°C
Mahajanga27.3°C22.9°C
Toamasina26.8°C21.6°C
Manakara25.9°C19.7°C
Morondava25.9°C21.0°C
Sambava27.1°C22.3°C
Fort Dauphin23.2°C21.0°C
Nosy Varika26.6°C20.7°C

Klimat na Madagaskarze

Maroantsetra, Madagaskar
Maroantsetra, Madagaskar | © Soumaya Soavinta

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Madagaskar: regiony

Mananara Avaratra, Madagaskar
Mananara Avaratra, Madagaskar | © Carine Perez

Madagaskar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.