Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Madagaskaru

Madagaskar

Madagaskar © pixabay.com

Madagaskar: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Madagaskarze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Madagaskarze
#minimalna
26.2oC
#średnia temperatura
28.6oC
#maksymalnie
31.8oC

Najpopularniejsze kurorty na Madagaskarze w ostatnim tygodniu

Madagaskar: informacje o temperaturze wody

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Madagaskarze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Madagaskarze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 20-ти punktów na Madagaskarze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Мадагаскаре naprawione w Morondava. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.1oC. I najzimniejszy - w Tolanaro, jego wartość - 26.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Madagaskarze roczne wykresy wyglądają następująco:

Tuliar

Manacara

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Carry Varika28.0°C23.3°C
Tuliar26.4°C23.7°C
Manacara27.1°C22.7°C
Antalaha29.4°C23.3°C
Antsiranana28.6°C24.9°C
Toamasina28.6°C23.3°C
Fenarivo Atsinanana28.1°C24.1°C
Maroantsetra28.5°C23.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Madagaskarze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Madagaskar

Madagaskar

Klimat na Madagaskarze

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Madagaskar: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Madagaskar

Madagaskar © saga.ua

Madagaskar: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne