Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Madagaskaru

Madagaskar

Madagaskar © pixabay.com

Madagaskar: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Madagaskarze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Madagaskarze
#minimalna
26.4oC
#średnia temperatura
28.7oC
#maksymalnie
30.4oC

Najpopularniejsze kurorty na Madagaskarze w ostatnim tygodniu

Madagaskar: informacje o temperaturze wody

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Madagaskarze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Madagaskarze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 20-ти punktów na Madagaskarze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Мадагаскаре naprawione w Mahajanga. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.4oC. I najzimniejszy - w Tolanaro, jego wartość - 26.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Madagaskarze roczne wykresy wyglądają następująco:

Tuliar

Mahajanga

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mananara Avaratra28.8°C24.7°C
Mahajanga30.4°C27.4°C
Fenarivo Atsinanana29.4°C24.7°C
Toamasina29.3°C23.8°C
El Ville30.0°C25.5°C
Tuliar28.2°C28.6°C
Andovoranto29.2°C23.8°C
Ambodifotatra29.3°C24.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Madagaskarze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Madagaskar

Madagaskar © pixabay.com

Klimat na Madagaskarze

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Madagaskar: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Maroantsetra, Madagaskar

Maroantsetra, Madagaskar © mjintergid.ru

Madagaskar: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne