Wersja strony w języku polskim
Antsiranana, Madagaskar
Antsiranana, Madagaskar | © Ando Landy

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Madagaskarze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Madagaskarze

#minimalny
22.4°C
#średni
27.3°C
#maksymalny
29.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Madagaskarze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Madagaskarze

Teraz na wszystkich plażach na Madagaskarze temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Madagaskarze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Andoany, Madagaskar
Andoany, Madagaskar | © Zuzanna Maksimovic

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Madagaskarze w Nosy Be. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.3°C. A najzimniejszy jest w Forcie Dauphin, jego wartość 22.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Madagaskarze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Madagaskarze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nosy Be29.3°C27.5°C
Antsiranana27.0°C29.6°C
Toliara27.0°C28.3°C
Sambava27.8°C26.1°C
Nosy Boraha27.4°C26.3°C
Ile aux Nattes26.9°C22.9°C
Nosy Varika26.9°C23.0°C
Anakao27.1°C28.3°C
Manakara26.2°C21.8°C
Maroantsetra26.8°C24.7°C
Mananara Avaratra26.8°C27.0°C
Mahavelona27.8°C22.9°C
Fort Dauphin22.8°C20.4°C
Antalaha27.3°C26.3°C
Morondava27.7°C30.4°C

Klimat na Madagaskarze

Sambava, Madagaskar
Sambava, Madagaskar | © Lolita Tbs

Madagaskar znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Madagaskar - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Tropikalny na większości terytorium i monsun równikowy na północy, chociaż ze względu na różnorodność warunków naturalnych wyspy wyróżnia się tutaj 11 dość wyraźnych regionów klimatycznych. Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 13-20 C w zimie (kwiecień-październik) do + 22-30 C w lecie (listopad-marzec). Opady spadają z 400 do 3000 mm. rocznie., a maksymalna liczba - w lecie.

Madagaskar: regiony

Anakao, Madagaskar
Anakao, Madagaskar | © dannykornelio danny.kornelio

Madagaskar: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.