Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura Seszeli

Seszele

Seszele © pixabay.com

Seszele: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Seszelach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Seszelach
#minimalna
27.0oC
#średnia temperatura
27.5oC
#maksymalnie
28.1oC

Najpopularniejsze kurorty na Seszelach w ostatnim tygodniu

Seszele: informacje o temperaturze wody

Seszele znajdują się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Seszele - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Seszelach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Seszelach ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 15-ти punktów na Seszelach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Сейшелах naprawione na wyspie La Digue. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.0oC. I najzimniejszy - w Victorii, jego wartość - 26.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Seszelach roczne wykresy wyglądają następująco:

wyspa La Digue

Wyspa Santa Anna

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Seszelach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Anse Volbert27.5°C25.8°C
Surf Island28.0°C25.8°C
Wyspa Fregat27.5°C25.8°C
Bo Wallon27.8°C25.8°C
Anonymous Island26.9°C25.8°C
Wyspa Santa Anna27.8°C25.8°C
Victoria26.9°C25.8°C
Silhouette27.2°C25.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Seszelach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Seszele

Seszele © pixabay.com

Klimat na Seszelach

Podrównikowy marine. Zazwyczaj rozróżnia się dwa sezony: gorący (grudzień-maj, średnia temperatura około 29°C) i względnie chłodny (czerwiec-listopad, średnia temperatura około 24°C), ale wiatry monsunowe tworzą dwa sezony pośrednie - od czerwca do października, na południowy wschód monsun Suett «zapewnia suchszą pogodę, a od grudnia do kwietnia północno-wschodni„ monsun północny «przynosi cieplejszą i bardziej wilgotną pogodę. Roczna suma opadów na niskich wyspach koralowych wynosi 500-1500 mm, a na bardziej podwyższonych wyspach granitowych - od 2200 mm na wybrzeżu do ponad 3000 mm na wzniesieniach (Mahe i Silhouette).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Seszele: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Anse Volbert, Bo Wallon, wyspa La Digue, Mae, Wyspa Pralet, Silhouette, Felicyt, Cousin Island, Wyspa Fregat, Anonymous Island, Surf Island, North Island, Round Island, Wyspa Santa Anna

Seszele

Seszele © pixabay.com

Seszele: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne