Wersja strony w języku polskim
Island Anonyme, Seszele
Island Anonyme, Seszele | © TYPHOON

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Seszelach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Seszelach

#minimalny
28.8°C
#średni
29.3°C
#maksymalny
29.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Seszelach w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Seszelach

Obecnie na wszystkich plażach na Seszelach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Seszelach ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Praslin, Seszele
Praslin, Seszele | © Frank Witzig

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Seszelach w Round Island. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.0°C. A najzimniejszy jest w Beau Vallon, jego wartość 28.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Seszelach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Seszelach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Mahe29.2°C26.1°C
Praslin29.2°C26.1°C
La Digue29.9°C26.1°C
Victoria29.4°C26.1°C
Beau Vallon28.8°C26.1°C
Sylwetka29.9°C26.1°C
Wyspa Cerf29.8°C26.1°C
Round Island30.0°C26.1°C
Felicite29.8°C26.1°C
Sainte Anne Island28.9°C26.1°C
Cousin Island29.5°C26.1°C
Fregata29.4°C26.1°C
Wyspa Północna29.5°C26.1°C
Anse Volbert29.0°C26.1°C
Island Anonyme29.9°C26.1°C

Klimat na Seszelach

Seszele
Seszele | © pixabay.com

Seszele znajdują się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Seszele - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Podrównikowy marine. Zazwyczaj rozróżnia się dwa sezony: gorący (grudzień-maj, średnia temperatura około 29°C) i względnie chłodny (czerwiec-listopad, średnia temperatura około 24°C), ale wiatry monsunowe tworzą dwa sezony pośrednie - od czerwca do października, na południowy wschód monsun Suett «zapewnia suchszą pogodę, a od grudnia do kwietnia północno-wschodni„ monsun północny «przynosi cieplejszą i bardziej wilgotną pogodę. Roczna suma opadów na niskich wyspach koralowych wynosi 500-1500 mm, a na bardziej podwyższonych wyspach granitowych - od 2200 mm na wybrzeżu do ponad 3000 mm na wzniesieniach (Mahe i Silhouette).

Seszele: regiony

Sainte Anne Island, Seszele
Sainte Anne Island, Seszele | © Ivan Zyka

Seszele: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.