Wersja strony w języku polskim
Sainte Anne Island, Seszele
Sainte Anne Island, Seszele | © Annisha Victor

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Seszelach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Seszelach

#minimalny
29.2°C
#średni
29.7°C
#maksymalny
30.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Seszelach w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Seszelach

Obecnie na wszystkich plażach na Seszelach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Seszelach wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

La Digue, Seszele
La Digue, Seszele | © Silve jean marc

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Seszelach na wyspie Anonyme. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.3°C. A najzimniejszy jest w La Digue, jego wartość 29.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Seszelach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Seszelach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Mahe29.3°C25.9°C
Praslin29.9°C25.9°C
Victoria29.7°C25.9°C
La Digue29.1°C25.9°C
Sylwetka30.2°C25.9°C
Beau Vallon29.2°C25.9°C
Wyspa Północna29.6°C25.9°C
Fregata29.2°C25.9°C
Felicite30.1°C25.9°C
Sainte Anne Island29.2°C25.9°C
Cousin Island29.3°C25.9°C
Wyspa Cerf29.3°C25.9°C
Anse Volbert29.5°C25.9°C
Round Island30.1°C25.9°C
Island Anonyme30.3°C25.9°C

Klimat na Seszelach

Cousin Island, Seszele
Cousin Island, Seszele | © SE Travel

Seszele znajdują się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Seszele - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 15 osad i kurortów.

Podrównikowy marine. Zazwyczaj rozróżnia się dwa sezony: gorący (grudzień-maj, średnia temperatura około 29°C) i względnie chłodny (czerwiec-listopad, średnia temperatura około 24°C), ale wiatry monsunowe tworzą dwa sezony pośrednie - od czerwca do października, na południowy wschód monsun Suett «zapewnia suchszą pogodę, a od grudnia do kwietnia północno-wschodni„ monsun północny «przynosi cieplejszą i bardziej wilgotną pogodę. Roczna suma opadów na niskich wyspach koralowych wynosi 500-1500 mm, a na bardziej podwyższonych wyspach granitowych - od 2200 mm na wybrzeżu do ponad 3000 mm na wzniesieniach (Mahe i Silhouette).

Seszele: regiony

Sainte Anne Island, Seszele
Sainte Anne Island, Seszele | © Terry Gappy

Seszele: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.