Wersja strony w języku polskim
Sihanoukville, Kambodża
Sihanoukville, Kambodża | © www.pinterest.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Kambodży. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Kambodży

#minimalny
30.9°C
#średni
31.4°C
#maksymalny
32.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Kambodży w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Kambodży

Obecnie na wszystkich plażach w Kambodży woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Kambodży wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Koh Rong, Kambodża
Koh Rong, Kambodża | © SuperBuelent

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Kambodży w Royal Khemarak. Jego wartość w tej lokalizacji to 32.0°C. A najzimniejszy jest w Krong Keb, jego wartość 30.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Kambodży wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Kambodży. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Koh Rong31.1°C29.6°C
Royal Khemarak32.0°C29.4°C
Krong Keb30.8°C27.9°C
Sihanoukville31.0°C29.6°C
Koh Dek Koule31.4°C29.6°C
Kampot City31.1°C27.9°C

Klimat w Kambodży

Koh Dek Koule, Kambodża
Koh Dek Koule, Kambodża | © E.C. Yoong

Kambodża znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez Zatokę Tajlandzką. Kambodża to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalny monsun, gorący i wilgotny. Wyraźnie rozróżnia się dwa sezony: gorące i wilgotne lata (od maja do października-listopada) oraz suche zimy (od listopada-grudnia do marca-kwietnia). Średnia temperatura w lecie wynosi od +26°C do +32°C (maksimum obserwuje się w kwietniu-maju - do +35°C), zimą - od +22°C do +26°C z minimum w styczniu (od +23 do +25°C). Latem przy bardzo wysokiej wilgotności temperatura powietrza może osiągnąć + 35-42 o C. Opady spadają z 750 do 2000 mm. rocznie, maksymalnie od maja do października. Wilgotność wynosi około roku 93%.

Kambodża: regiony

Koh Rong, Kambodża
Koh Rong, Kambodża | © awd.ru

Kambodża: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.