Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza w Kambodży

Kep, Kambodża

Kep, Kambodża © thailand-trip.org

Kambodża: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Kambodży. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Kambodży
#minimalna
28.7oC
#średnia temperatura
28.9oC
#maksymalnie
28.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Kambodży w ostatnim tygodniu

Kambodża: informacje o temperaturze wody

Kambodża znajduje się w Azji. Kraj jest umyty przez Zatokę Tajlandzką. Kambodża to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Kambodży woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Kambodży ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Kambodży w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Камбодже naprawione Wyspa Koh Rong. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.5oC. I najzimniejszy - Krong Keb, jego wartość - 29.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Kambodży roczne wykresy wyglądają następująco:

Krong Keb

Wyspa Koh Rong

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Kambodży. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Sihanoukville29.2°C26.0°C
Co-Dec-Kul29.2°C26.0°C
Wyspa Koh Rong29.5°C26.0°C
Krong Keb29.0°C26.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Kambodży, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sihanoukville, Kambodża

Sihanoukville, Kambodża © kuku.travel

Klimat w Kambodży

Tropikalny monsun, gorący i wilgotny. Wyraźnie rozróżnia się dwa sezony: gorące i wilgotne lata (od maja do października-listopada) oraz suche zimy (od listopada-grudnia do marca-kwietnia). Średnia temperatura w lecie wynosi od +26°C do +32°C (maksimum obserwuje się w kwietniu-maju - do +35°C), zimą - od +22°C do +26°C z minimum w styczniu (od +23 do +25°C). Latem przy bardzo wysokiej wilgotności temperatura powietrza może osiągnąć + 35-42 o C. Opady spadają z 750 do 2000 mm. rocznie, maksymalnie od maja do października. Wilgotność wynosi około roku 93%.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kambodża: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Wyspa Koh Rong, Co-Dec-Kul

Wyspa Koh Rong, Kambodża

Wyspa Koh Rong, Kambodża © lifedream.club

Kambodża: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne