Wersja strony w języku polskim
Sok Kwu Wan, Hongkong
Sok Kwu Wan, Hongkong | © 山水

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Hongkongu. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Hongkongu

#minimalny
28.3°C
#średni
28.9°C
#maksymalny
29.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Hongkongu w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Hongkongu

Obecnie na wszystkich plażach w Hongkongu woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Hongkongu wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Hongkong, Hongkong
Hongkong, Hongkong | © Wei Kok Ng

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Hongkongu w Sok Kwu Wan. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.2°C. A najzimniejszy jest w Hongkongu, jego wartość 28.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Hongkongu wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Hongkongu. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Hongkong28.3°C29.4°C
Yung Shue Wan29.1°C29.4°C
Kowloon28.9°C29.4°C
Tsuen Wan29.2°C29.4°C
Sok Kwu Wan29.2°C29.4°C

Klimat w Hongkongu

Hongkong
Hongkong | © pixabay.com

Hongkong znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Hongkong to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Subtropikalny monsun morski. Latem pod wpływem monsunów jest gorąco i wilgotno. Średnia temperatura wynosi około +30°C przy wilgotności ponad 80%. Potężne tajfuny tropikalne nie są rzadkie. Zimą jest stosunkowo zimno i sucho - + 13-18 C przy 60% wilgotności powietrza. Opady spadają do 2000 mm., Głównie - od maja do lipca.

Hongkong: regiony

Kowloon, Hongkong
Kowloon, Hongkong | © 久保田裕司

Hongkong: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.