Wersja strony w języku polskim
Kowloon, Hongkong
Kowloon, Hongkong | © 久保田裕司

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Hongkongu. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Hongkongu

#minimalny
24.6°C
#średni
24.9°C
#maksymalny
25.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Hongkongu w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Hongkongu

Teraz na wszystkich plażach w Hongkongu temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody w Hongkongu wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Hongkong, Hongkong
Hongkong, Hongkong | © Wei Kok Ng

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Hongkongu w Kowloon. Jego wartość w tej lokalizacji to 25.3°C. A najzimniejszy jest w Tsuen Wan, jego wartość 24.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Hongkongu wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Hongkongu. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Hongkong24.8°C27.2°C
Kowloon25.3°C27.2°C
Tsuen Wan24.6°C27.2°C
Yung Shue Wan25.1°C27.2°C
Sok Kwu Wan24.8°C27.2°C

Klimat w Hongkongu

Kowloon, Hongkong
Kowloon, Hongkong | © 久保田裕司

Hongkong znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Hongkong to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Subtropikalny monsun morski. Latem pod wpływem monsunów jest gorąco i wilgotno. Średnia temperatura wynosi około +30°C przy wilgotności ponad 80%. Potężne tajfuny tropikalne nie są rzadkie. Zimą jest stosunkowo zimno i sucho - + 13-18 C przy 60% wilgotności powietrza. Opady spadają do 2000 mm., Głównie - od maja do lipca.

Hongkong: regiony

Sok Kwu Wan, Hongkong
Sok Kwu Wan, Hongkong | © TONY Ng

Hongkong: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.