Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w Hongkongu

Hongkong

Hongkong © pixabay.com

Hongkong: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Hongkongu. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Hongkongu
#minimalna
22.4oC
#średnia temperatura
23.1oC
#maksymalnie
23.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Hongkongu w ostatnim tygodniu

Hongkong: informacje o temperaturze wody

Hongkong znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Hongkong to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Hongkongu woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Hongkongu ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów w Hongkongu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Гонконге naprawione w Sokkuvan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.6oC. I najzimniejszy - w Chyyunvan, jego wartość - 22.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Hongkongu roczne wykresy wyglądają następująco:

Chyyunvan

Kovloon

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Hongkongu. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Sokkuvan23.6°C15.8°C
Yung Sue Van22.7°C15.8°C
Chyyunvan22.7°C15.8°C
Hongkong22.9°C15.8°C
Kovloon22.8°C15.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Hongkongu, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Hongkong

Hongkong © pixabay.com

Klimat w Hongkongu

Subtropikalny monsun morski. Latem pod wpływem monsunów jest gorąco i wilgotno. Średnia temperatura wynosi około +30°C przy wilgotności ponad 80%. Potężne tajfuny tropikalne nie są rzadkie. Zimą jest stosunkowo zimno i sucho - + 13-18 C przy 60% wilgotności powietrza. Opady spadają do 2000 mm., Głównie - od maja do lipca.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Hongkong: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Hongkong

Hongkong © pixabay.com

Hongkong: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne