Wersja strony w języku polskim
Sentosa, Singapur
Sentosa, Singapur | © Momchil Stoyanov

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Singapurze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Singapurze

#minimalny
30.9°C
#średni
31.1°C
#maksymalny
31.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Singapurze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Singapurze

Obecnie na wszystkich plażach w Singapurze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Singapurze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Amakusa, Japonia
Amakusa, Japonia | © 成駒長兵衛

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Singapurze w Sentosa. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.9°C. A najzimniejszy jest w Singapurze, jego wartość 30.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Singapurze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Singapurze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Singapur30.4°C29.6°C
Sentosa30.9°C29.6°C

Klimat w Singapurze

Karon Beach, Tajlandia
Karon Beach, Tajlandia | © Xo3iain Xo3iain

Singapur znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Singapur to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Równikowe morskie, gorące i wilgotne. W ciągu roku temperatura powietrza zmienia się nieznacznie - od + 26 ° С do + 30 ° С przez cały rok. Najfajniejsza pora roku przypada na okres od listopada do stycznia, kiedy temperatura „spada» do + 24-26°C. Opady spadają z 600 do 1300 mm rocznie, głównie od grudnia do marca (północno-wschodni monsun) i od czerwca do września (południowo-zachodni monsun). Relatywnie mało opadów występuje między porami monsunowymi, ale zwykle towarzyszą im silne burze i krótkotrwałe, ale silne opady. Wilgotność względna utrzymuje się na poziomie 64–96% przez cały rok.

Singapur: regiony

Samet, Tajlandia
Samet, Tajlandia | © Nava Mint

Singapur: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.