Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza w Singapurze

Singapur

Singapur © pixabay.com

Singapur: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Singapurze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Singapurze
#minimalna
27.5oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
27.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Singapurze w ostatnim tygodniu

Singapur: informacje o temperaturze wody

Singapur znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Singapur to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Singapurze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Singapurze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Singapurze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Сингапуре naprawione w Singapurze. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.3oC. I najzimniejszy - w Sentosa, jego wartość - 28.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Singapurze roczne wykresy wyglądają następująco:

Singapur

Sentosa

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Singapurze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Singapur28.3°C26.5°C
Sentosa28.1°C26.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Singapurze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Singapur

Singapur © pixabay.com

Klimat w Singapurze

Równikowe morskie, gorące i wilgotne. W ciągu roku temperatura powietrza zmienia się nieznacznie - od + 26 ° С do + 30 ° С przez cały rok. Najfajniejsza pora roku przypada na okres od listopada do stycznia, kiedy temperatura „spada» do + 24-26°C. Opady spadają z 600 do 1300 mm rocznie, głównie od grudnia do marca (północno-wschodni monsun) i od czerwca do września (południowo-zachodni monsun). Relatywnie mało opadów występuje między porami monsunowymi, ale zwykle towarzyszą im silne burze i krótkotrwałe, ale silne opady. Wilgotność względna utrzymuje się na poziomie 64–96% przez cały rok.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Singapur: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Singapur: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne