Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Malezji

Malezja

Malezja © pixabay.com

Malezja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Malezji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Malezji
#minimalna
25.5oC
#średnia temperatura
28.9oC
#maksymalnie
30.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Malezji w ostatnim tygodniu

Malezja: informacje o temperaturze wody

Malezja znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Malezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Malezji woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Malezji ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 45 punktów w Malezji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Малайзии naprawione w Kuala Sungai Baru. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.0oC. I najzimniejszy - w Victorii, jego wartość - 24.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Malezji roczne wykresy wyglądają następująco:

Kuala Perlis

Wyspa Tioman

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Malezji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tumpat28.5°C24.0°C
Kudat28.4°C27.2°C
Semporna29.4°C25.4°C
Georgetown28.7°C24.0°C
Kuala Perlis29.0°C24.0°C
Kuala Lumpur29.9°C24.9°C
Sabah29.8°C27.1°C
Miri29.9°C26.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Malezji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Langkawi, Malezja

Langkawi, Malezja © pixabay.com

Klimat w Malezji

Klimat jest równikowy, gorący i bardzo wilgotny. Średnie temperatury przez cały rok utrzymują się w granicach + 27°C, osiągając w niektórych okresach do + 32°C. Opady spadają z 1500 mm na wybrzeżu do 5000 mm w górach. Pora deszczowa na wschodnim wybrzeżu Malakki, na zachodzie Sarawaka i północno-wschodniej części Sabah trwa zwykle od października do listopada do lutego.Na zachodnim wybrzeżu kraju (nieco mniej deszczowo niż „wiosna») trwa od kwietnia do maja i od października do grudnia. Średnia wilgotność powietrza przez cały rok - 70-80%.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Malezja: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Kuala Lumpur, Perhentian

Sabah, Malezja

Sabah, Malezja © tripsavvy.com

Malezja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne