Wersja strony w języku polskim
Korsakov, Rosja
Korsakov, Rosja | © Lada Orlova

Aktualna temperatura wody w Morzu Ochockim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Ochockim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.8°C
#średni
-1.3°C
#maksymalny
0.5°C

W tej chwili na plażach na Morzu Ochockim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Ochockie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Ochockie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Poronaisk, Rosja
Poronaisk, Rosja | © Anton B

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Severo Kurilsk. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 0.4°C. I najzimniejszy w Magadanie, jego wartość -1.8°C.

Temperatura wody na Morzu Ochockim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Yuzhno-Sakhalinsk-1.5°C-12.9°C
Magadan-1.8°C-19.5°C
Aniva-1.4°C-11.1°C
Severo Kurilsk0.4°C-3.6°C
Korsakov-1.6°C-11.1°C
Makarov-1.5°C-11.8°C
Vakhrushev-1.6°C-13.1°C
Poronaisk-1.6°C-13.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Poronaisk, Rosja
Poronaisk, Rosja | © Anton B

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.